Stamboom Hegeman » Johannes Rudolf Pragt- (1917-2005)

Persoonlijke gegevens Johannes Rudolf Pragt- 

Bronnen 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Gezin van Johannes Rudolf Pragt-

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johannes Rudolf Pragt-?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johannes Rudolf Pragt-

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Johannes Rudolf Pragt-

Rudolf Pragt
1868-1935

Johannes Rudolf Pragt-
1917-2005


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Kragting Web Site, Ellen Francisca Maria Kragting, Johannes Rudolf Pragt, 7 juli 2017
    Toegevoegd door een Smart Match te bevestigen
    Stamboom op MyHeritage.com Familiesite: Kragting Web Site Stamboom: Kragting Family Tree
  2. Slot Web Site, Hendrik Slot, Johannes Rudolf Pragt, 7 juli 2017
    Toegevoegd door een Smart Match te bevestigen
    Stamboom op MyHeritage.com Familiesite: Slot Web Site Stamboom: Slot Family Tree
  3. ellermann Web Site, hubertus marthias ellermann, johannes rudolf pragt, 7 juli 2017
    Toegevoegd door een Smart Match te bevestigen
    Stamboom op MyHeritage.com Familiesite: ellermann Web Site Stamboom: ellermann Family Tree
  4. (Niet openbaar)
  5. Pragt Web Site, Martinus Franciscus Pragt, Johannes Rudolf (Rudolf) Pragt, 7 juli 2017
    Toegevoegd door een Smart Match te bevestigen
    Stamboom op MyHeritage.com Familiesite: Pragt Web Site Stamboom: Pragt Family Tree
  6. van Dalfsen Web Site, Jan van Dalfsen, Johannes Rudolf Pragt, 7 juli 2017
    Toegevoegd door een Smart Match te bevestigen
    Stamboom op MyHeritage.com Familiesite: van Dalfsen Web Site Stamboom: Plagge
  7. Siebert, Mathilde Siebert, Johannes Rudolf (Rudolf) Pragt, 7 juli 2017
    Toegevoegd door een Smart Match te bevestigen
    Stamboom op MyHeritage.com Familiesite: Siebert Stamboom: pp_154800289
  8. Slot Web Site, Hendrik Slot, Johannes Rudolf Pragt, 7 juli 2017
    Toegevoegd door een Smart Match te bevestigen
    Stamboom op MyHeritage.com Familiesite: Slot Web Site Stamboom: Slot Family Tree

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 16 februari 1917 lag tussen -5,8 °C en 4,8 °C en was gemiddeld -1,0 °C. Er was 8,2 uur zonneschijn (82%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1917: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,5 miljoen inwoners.
    • 6 april » De Verenigde Staten verklaren Duitsland de oorlog (zie Eerste Wereldoorlog).
    • 15 april » Eerste uitgave van het tijdschrift Forbes ligt in de kiosk.
    • 16 april » Vladimir Lenin keert terug naar Sint-Petersburg na jaren ballingschap.
    • 30 april » Bij een vergissingsbombardement op Zierikzee komen drie personen om het leven. Een Brits vliegtuig had verkeerd genavigeerd en was in de veronderstelling boven België te vliegen.
    • 13 mei » Drie kinderen zeggen de Heilige Maagd Maria (Onze-Lieve-Vrouw van Fátima) gezien te hebben boven een boom in Cova da Irianear nabij Fatima in Portugal.
    • 21 september » Britse troepen verslaan de Turken bij Megiddo. De Slag bij Megiddo is afgelopen en de Ottomanen worden uit Palestina verdreven.
  • De temperatuur op 6 februari 2005 lag tussen -3,4 °C en 7,5 °C en was gemiddeld 2,5 °C. Er was 7,3 uur zonneschijn (78%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van dinsdag 27 mei 2003 tot vrijdag 7 juli 2006 was er in Nederland het kabinet Balkenende II met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • In het jaar 2005: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,3 miljoen inwoners.
    • 13 februari » Televisiezender Jetix start in Nederland.
    • 18 februari » Kroatië - Stjepan Mesić is voor de tweede maal beëdigd als president van Kroatië, nadat hij in januari tijdens de verkiezingen zijn tweede mandaat van vijf jaar won.
    • 7 juli » Aanslagen in Londen op het openbaar vervoer, waarbij 56 doden vallen.
    • 13 augustus » Talpa, de tv-zender van de John de Mol begint met uitzenden.
    • 31 oktober » Peter R. de Vries maakt zijn partijprogramma bekend van de Partij voor Rechtvaardigheid, Daadkracht en Vooruitgang via een pamflet dat hij - in navolging van Maarten Luther - aan de deur van de Tweede Kamer wilde bevestigen.
    • 19 november » Schaatser Joji Kato verbetert in Salt Lake City het wereldrecord van Hiroyasu Shimizu op de 500 meter (34,32 seconden) met een tijd van 34,30 seconden.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Pragt-

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Pragt-.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Pragt-.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Pragt- (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Hegeman is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Ferry Hegeman, "Stamboom Hegeman", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-hegeman/I41001.php : benaderd 27 januari 2026), "Johannes Rudolf Pragt- (1917-2005)".