Stamboom Hegeman » Dirk Hermsen- (1909-1967)

Persoonlijke gegevens Dirk Hermsen- 

Bronnen 1, 2

Gezin van Dirk Hermsen-

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Dirk Hermsen-?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Dirk Hermsen-

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Dirk Hermsen-

Dirk Hermsen-
1854-1903

Dirk Hermsen-
1909-1967


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Reitsma Keestra Web Site, Marion Lunde, [Privé], 24 juni 2017
    Toegevoegd door een Smart Match te bevestigen
    Stamboom op MyHeritage.com Familiesite: Reitsma Keestra Web Site Stamboom: Lunde Reitsma Family Tree
  2. (Niet openbaar)

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 19 februari 1909 lag tussen -2,9 °C en 6,4 °C en was gemiddeld 1,1 °C. Er was 8,9 uur zonneschijn (87%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1909: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,8 miljoen inwoners.
    • 16 januari » Ernest Shackleton ontdekt de magnetische zuidpool.
    • 4 maart » William Howard Taft wordt beëdigd als 27e president van de Verenigde Staten
    • 1 mei » Oprichting van de Oostenrijkse voetbalclub SK Sturm Graz.
    • 26 juli » In Catalonië begint de Tragische week, een opstand die hardhandig wordt neergeslagen.
    • 29 juli » In Barcelona wordt op bloedige wijze de Tragische week beëindigd, een opstand tegen de mobilisatie van het leger.
    • 15 augustus » Oprichting van voetbalclub VUC in Den Haag.
  • De temperatuur op 14 juni 1967 lag tussen 7,9 °C en 17,5 °C en was gemiddeld 12,5 °C. Er was 0,2 mm neerslag gedurende 0,2 uur. Er was 5,6 uur zonneschijn (34%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 22 november 1966 tot 5 april 1967 was er in Nederland het kabinet Zijlstra met als eerste minister Prof. dr. J. Zijlstra (ARP).
  • Van 5 april 1967 tot dinsdag 6 juli 1971 was er in Nederland het kabinet De Jong met als eerste minister P.J.S. de Jong (KVP).
  • In het jaar 1967: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 12,5 miljoen inwoners.
    • 10 januari » Prinses Margriet en Pieter van Vollenhoven treden in het huwelijk.
    • 25 juni » Het eerste wereldwijd uitgezonden televisieprogramma Our World vindt plaats, waarin onder andere een opname te zien is van de nieuwe single van The Beatles, All You Need Is Love.
    • 23 juli » De Franse wielrenner Roger Pingeon wint de Ronde van Frankrijk.
    • 31 juli » Mark Spitz verbetert in Winnipeg het wereldrecord op de 100 meter vlinderslag van Luis Nicolao met zeventiende van een seconde tot 56,3.
    • 25 oktober » Het laatste gat wordt gedicht in de dijk rond Zuidelijk Flevoland.
    • 3 december » De eerste geslaagde harttransplantatie wordt door een team onder leiding van chirurg Christiaan Barnard uitgevoerd in het Groote Schuur Ziekenhuis in Kaapstad.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Hermsen-

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Hermsen-.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Hermsen-.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Hermsen- (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Hegeman is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Ferry Hegeman, "Stamboom Hegeman", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-hegeman/I40092.php : benaderd 26 januari 2026), "Dirk Hermsen- (1909-1967)".