Stamboom Hegeman » Simon Louter- (1923-2014)

Persoonlijke gegevens Simon Louter- 

Bronnen 1, 2, 3, 4, 5, 6

Gezin van Simon Louter-

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Simon Louter-?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Simon Louter-

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Simon Louter-


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Tool Web Site, Hans Tool, [Privé], 22 mei 2017
    Toegevoegd door een Smart Match te bevestigen
    Stamboom op MyHeritage.com Familiesite: Tool Web Site Stamboom: Tool Family Tree
  2. alles2 Web Site, Edo Maarten Janssen, [Privé], 22 mei 2017
    Toegevoegd door een Smart Match te bevestigen
    Stamboom op MyHeritage.com Familiesite: alles2 Web Site Stamboom: alles
  3. (Niet openbaar)
  4. Nabuurs Web Site, Willem Nabuurs, Simon Louter, 22 mei 2017
    Toegevoegd door een Smart Match te bevestigen
    Stamboom op MyHeritage.com Familiesite: Nabuurs Web Site Stamboom: Nabuurs Family Tree
  5. (Niet openbaar)
  6. stamboom van Uggelen Web Site, p van uggelen, Simon Louter, 22 mei 2017
    Toegevoegd door een Smart Match te bevestigen
    Stamboom op MyHeritage.com Familiesite: stamboom van Uggelen Web Site Stamboom: stamboom van Uggelen

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 26 augustus 1923 lag tussen 11,1 °C en 18,2 °C en was gemiddeld 14,6 °C. Er was 5,7 mm neerslag. Er was 0,6 uur zonneschijn (4%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1923: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,1 miljoen inwoners.
    • 14 maart » Diane Arbus, Amerikaans fotografe († 1971)
    • 13 april » Kurt Schwitters houdt in de bovenzaal van Hotel Phoenix te Drachten de laatste DaDa-bijeenkomst ter wereld.
    • 4 juni » Moord op de Spaanse kardinaal Juan Soldevilla y Romero, aartsbisschop van Zaragoza.
    • 7 september » Op een internationaal politiecongres in Wenen wordt besloten tot de oprichting van Interpol.
    • 14 september » Miguel Primo de Rivera wordt dictator van Spanje.
    • 6 november » Jacob Schick verkrijgt een octrooi op 's werelds eerste elektrische scheerapparaat.
  • De temperatuur op 2 februari 2014 lag tussen 2,6 °C en 8,0 °C en was gemiddeld 5,1 °C. Er was 5,2 uur zonneschijn (57%). Het was licht bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koning Willem-Alexander (Huis van Oranje-Nassau) is van 30 april 2013 tot heden vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 5 november 2012 tot donderdag 26 oktober 2017 was er in Nederland het kabinet Rutte II met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
  • In het jaar 2014: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,8 miljoen inwoners.
    • 7 maart » De Nederlandse atlete Nadine Broersen wordt wereldindoorkampioene op de vijfkamp in het Poolse Sopot. Met haar sprong van 1,93 meter verbetert ze tevens het Nederlands indoorrecord hoogspringen.
    • 13 maart » In Rotterdam wordt na een jarenlange verbouwing het vernieuwde Station Rotterdam Centraal geopend door koning Willem-Alexander.
    • 18 maart » Rusland annexeert de Krim.
    • 28 juni » Bij ontspoorde feestelijkheden na de WK-overwinning van het Colombiaans voetbalelftal op Uruguay vallen in Bogota zeker acht doden.
    • 29 augustus » De vulkaan Tavurvur in Papoea-Nieuw-Guinea barst uit.
    • 1 oktober » De verspreiding van het ebolavirus dat al meer dan drieduizend levens heeft geëist in West-Afrika, lijkt in Nigeria onder controle, zo meldt het Amerikaanse centrum voor ziektebestrijding en -preventie (CDC).


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Louter-

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Louter-.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Louter-.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Louter- (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Hegeman is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Ferry Hegeman, "Stamboom Hegeman", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-hegeman/I37071.php : benaderd 17 maart 2026), "Simon Louter- (1923-2014)".