Stamboom Hegeman » Ignatius Constant Herman Stockmann- (1910-1993)

Persoonlijke gegevens Ignatius Constant Herman Stockmann- 

Bronnen 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12

Gezin van Ignatius Constant Herman Stockmann-

Hij is getrouwd met Cornelia Johanna Elisabeth Kloppenburg-.

Zij zijn getrouwd op 12 augustus 1935 te Rotterdam, Nederland, hij was toen 24 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Ignatius Constant Herman Stockmann-?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Ignatius Constant Herman Stockmann-

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Ignatius Constant Herman Stockmann-


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Stockmann Family Site, Gabrielle Stockmann, Ignatius Constant Herman (Ynte) Stockmann, 26 april 2017
    Toegevoegd door een Smart Match te bevestigen
    Stamboom op MyHeritage.com Familiesite: Stockmann Family Site Stamboom: Stockmann Family Tree
  2. Brenninkmeijer Web Site, Frans.J.B. Brenninkmeijer, Ignatius Constant Herman Stockmann, 26 april 2017
    Toegevoegd door een Smart Match te bevestigen
    Stamboom op MyHeritage.com Familiesite: Brenninkmeijer Web Site Stamboom: Brenninkmeijer Family Tree
  3. Familie Schmitz, Onbekend, Ignatius Constant Herman (Ynte) Stockmann, 26 april 2017
    Toegevoegd door een Smart Match te bevestigen
    Stamboom op MyHeritage.com Familiesite: Familie Schmitz Stamboom: pp_82109983
  4. Stockmann Family Site, Gabrielle Stockmann, Ignatius Constant Herman (Ynte) Stockmann, 26 april 2017
    Toegevoegd door een Smart Match te bevestigen
    Stamboom op MyHeritage.com Familiesite: Stockmann Family Site Stamboom: Stockmann Family Tree
  5. Toftum familien, Allan Toftum, Ignatius Constant Herman (Ynte) Stockmann, 26 april 2017
    Toegevoegd door een Smart Match te bevestigen
    Stamboom op MyHeritage.com Familiesite: Toftum familien Stamboom: Toftum Family Tree
  6. Familie Meijers/Van den Broeke/Cramer/Stokker, Rinus Meijers, Ignatius Constant Herman Stockmann, 26 april 2017
    Toegevoegd door een Smart Match te bevestigen
    Stamboom op MyHeritage.com Familiesite: Familie Meijers/Van den Broeke/Cramer/Stokker Stamboom: Stokker
  7. (Niet openbaar)
  8. WEHMEIJER Web Site, A.M.H.A. WEHMEIJER, Ignatius (Ynte) Constant Herman Stockmann, 26 april 2017
    Toegevoegd door een Smart Match te bevestigen
    Stamboom op MyHeritage.com Familiesite: WEHMEIJER Web Site Stamboom: Stamboom WEHMEIJER
  9. Brenninkmeijer Web Site, Frans.J.B. Brenninkmeijer, Ignatius Constant Herman (Ynte) Stockmann, 26 april 2017
    Toegevoegd door een Smart Match te bevestigen
    Stamboom op MyHeritage.com Familiesite: Brenninkmeijer Web Site Stamboom: Brenninkmeijer Family Tree
  10. Stockmann Family Site, Gabrielle Stockmann, Ignatius Constant Herman (Ynte) Stockmann, 26 april 2017
    Toegevoegd door een Smart Match te bevestigen
    Stamboom op MyHeritage.com Familiesite: Stockmann Family Site Stamboom: Stockmann Family Tree
  11. (Niet openbaar)
  12. Brenninkmeijer Web Site, Frans.J.B. Brenninkmeijer, Ignatius Constant Herman Stockmann, 26 april 2017
    Toegevoegd door een Smart Match te bevestigen
    Stamboom op MyHeritage.com Familiesite: Brenninkmeijer Web Site Stamboom: Brenninkmeijer Family Tree

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 21 augustus 1910 lag tussen 14,2 °C en 20,9 °C en was gemiddeld 17,4 °C. Er was 11,0 uur zonneschijn (77%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1910: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,9 miljoen inwoners.
    • 25 mei » Expositie van Les Indépendants in Parijs.
    • 1 september » Opening van het Ninian Park in Cardiff.
    • 15 september » Theodor Wulf publiceert in Physikalische Zeitschrift over de door hem ontdekte kosmische straling.
    • 19 september » In Amsterdam betogen 25.000 mensen voor algemeen kiesrecht.
    • 20 oktober » De RMS Olympic wordt te water gelaten in Belfast, Ierland.
    • 30 november » Oprichting van de Chileense voetbalclub Audax Club Sportivo Italiano.
  • De temperatuur op 12 augustus 1935 lag tussen 12,3 °C en 26,0 °C en was gemiddeld 18,6 °C. Er was 4,3 mm neerslag gedurende 3,2 uur. Er was 5,7 uur zonneschijn (38%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 26 mei 1933 tot 31 juli 1935 was er in Nederland het kabinet Colijn II met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • Van 31 juli 1935 tot 24 juni 1937 was er in Nederland het kabinet Colijn III met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1935: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,4 miljoen inwoners.
    • 2 januari » Bruno Hauptmann, die ervan verdacht wordt de tweejarige zoon van luchtvaartpionier Charles Lindbergh te hebben gekidnapt en vermoord, staat terecht. Later wordt hij schuldig bevonden en geëxecuteerd.
    • 8 januari » Arthur Cobb Hardy krijgt octrooi op de spectrofotometer.
    • 20 februari » De Noorse onderzoekster Caroline Mikkelsen betreedt als eerste vrouw het zuidpoolgebied.
    • 16 maart » Adolf Hitler geeft opdracht tot herbewapening van Duitsland, in strijd met het Verdrag van Versailles.
    • 10 juni » Alcoholics Anonymous wordt opgericht in Akron, Ohio.
    • 3 oktober » Het Italiaanse leger van dictator Mussolini valt het keizerrijk van Haile Selassie, Abessinië, binnen.
  • De temperatuur op 26 maart 1993 lag tussen -0,2 °C en 10,1 °C en was gemiddeld 5,1 °C. Er was 0,1 mm neerslag gedurende 0,5 uur. Er was 7,8 uur zonneschijn (62%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • In het jaar 1993: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 15,2 miljoen inwoners.
    • 6 januari » Zwemster Franziska van Almsick brengt in Shanghai het wereldrecord op de 100 meter vrije slag kortebaan (25 meter) op 53,46.
    • 25 januari » In verscheidene Turkse steden houden duizenden mensen marsen uit protest tegen de moord op de prominente linkse Turkse journalist Ugur Mumcu. In Istanbul zijn volgens de politie 10.000 mensen op de been.
    • 2 mei » Nederland eindigt met vijf medailles, waaronder twee gouden, als derde in het medailleklassement bij het EK judo in Athene, achter Frankrijk en Georgië.
    • 3 mei » Speciale eenheden van de Algerijnse politie schieten negen islamitische fundamentalisten dood op het platteland, 35 kilometer ten zuiden van de hoofdstad Algiers.
    • 29 augustus » In het Wagener-stadion in Amstelveen verliezen de Nederlandse hockeysters in de finale van de strijd om de Champions Trophy na strafballen van Australië.
    • 1 november » Het Verdrag van Maastricht treedt in werking.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Stockmann-


De publicatie Stamboom Hegeman is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Ferry Hegeman, "Stamboom Hegeman", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-hegeman/I34969.php : benaderd 16 januari 2026), "Ignatius Constant Herman Stockmann- (1910-1993)".