Stamboom Hegeman » Johannes Jacobus Vinks- (± 1763-1805)

Persoonlijke gegevens Johannes Jacobus Vinks- 

Bronnen 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12

Gezin van Johannes Jacobus Vinks-

Hij is getrouwd met Johanna Norbert van Trier-.

Zij zijn getrouwd op 14 februari 1790 te Tilburg, Nederland.


Kind(eren):

  1. Mattheus Jacob Vinks  1790-1869 
  2. Johanna Jan Vinks-  1793-1798
  3. Joanna Jan Vinks-  1800-1805

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johannes Jacobus Vinks-?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Johannes Jacobus Vinks-


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. wetzel Web Site, Sjaak wetzel, [Privé], 20 februari 2017
    Toegevoegd door een Smart Match te bevestigen
    Stamboom op MyHeritage.com Familiesite: wetzel Web Site Stamboom: wetzel Family Tree
  2. (Niet openbaar)
  3. Schippers Web Site, Johannes Jacobus Schippers, [Privé], 20 februari 2017
    Toegevoegd door een Smart Match te bevestigen
    Stamboom op MyHeritage.com Familiesite: Schippers Web Site Stamboom: Schippers Family Tree
  4. Been Aalsmeer Web Site, Arno Been, Jacobus Vinks, 20 februari 2017
    Toegevoegd door een Smart Match te bevestigen
    Stamboom op MyHeritage.com Familiesite: Been Aalsmeer Web Site Stamboom: Arno Been beknopt
  5. 10-01-1930 Web Site, Annamaria 10-01-1930, [Privé], 20 februari 2017
    Toegevoegd door een Smart Match te bevestigen
    Stamboom op MyHeritage.com Familiesite: 10-01-1930 Web Site Stamboom: 10-01-1930 Family Tree
  6. vanhelvertstam Web Site, Jan van helvert, Jacobus Vinks, 20 februari 2017
    Toegevoegd door een Smart Match te bevestigen
    Stamboom op MyHeritage.com Familiesite: vanhelvertstam Web Site Stamboom: vanhelvertstam
  7. Cappetti Web Site, Phlip Cappetti, Jacobus Vinks, 20 februari 2017
    Toegevoegd door een Smart Match te bevestigen
    Stamboom op MyHeritage.com Familiesite: Cappetti Web Site Stamboom: Van den Beld
  8. bogaard Web Site, theo v d bogaard, [Privé], 20 februari 2017
    Toegevoegd door een Smart Match te bevestigen
    Stamboom op MyHeritage.com Familiesite: bogaard Web Site Stamboom: van den Bogaard
  9. (Niet openbaar)
  10. (Niet openbaar)
  11. Website van Fam.de Brouwer, Harry de Brouwer, Jacobus Vinks, 20 februari 2017
    Toegevoegd door een Smart Match te bevestigen
    Stamboom op MyHeritage.com Familiesite: Website van Fam.de Brouwer Stamboom: Fam de Brouwer
  12. stuifmeel Web Site, Francy Aerts, Jacobus Vinks, 20 februari 2017
    Toegevoegd door een Smart Match te bevestigen
    Stamboom op MyHeritage.com Familiesite: stuifmeel Web Site Stamboom: stuifmeel Family Tree

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 14 februari 1790 lag rond de 7,0 °C. De wind kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Typering van het weer: betrokken winderig. Bron: KNMI
  • Erfstadhouder Prins Willem V (Willem Batavus) (Huis van Oranje-Nassau) was van 1751 tot 1795 vorst van Nederland (ook wel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden genoemd)
  • In het jaar 1790: Bron: Wikipedia
    • 11 januari » Naar Amerikaans voorbeeld wordt in de Zuidelijke Nederlanden de "Republiek van de Verenigde Nederlandse Staten" of de "République des États belgiques unis" uitgeroepen.
    • 26 januari » Première van de opera Così fan tutte van Wolfgang Amadeus Mozart in het Burgtheater in Wenen.
    • 29 mei » Rhode Island sluit zich als laatste aan bij de groep van Amerikaanse kolonies die de Britse overheersing bestrijden.
    • 5 juni » Het eerste nummer van het Overijsselsch Weekblad verschijnt.
    • 6 oktober » Introductie van het kunstmatige mineraalwater van Jacob Schweppe, later bekend onder de handelsnaam Schweppes.
    • 6 december » Het Amerikaans Congres verhuist van New York naar Philadelphia in Pennsylvania.
  • De temperatuur op 26 maart 1805 lag rond de 1,0 °C. De wind kwam overheersend uit het zuid-oosten. Typering van het weer: omtrent helder. Bron: KNMI
  • De Republiek der Verenigde Nederlanden werd in 1794-1795 door de Fransen veroverd onder leiding van bevelhebber Charles Pichegru (geholpen door de Nederlander Herman Willem Daendels); de verovering werd vergemakkelijkt door het dichtvriezen van de Waterlinie; Willem V moest op 18 januari 1795 uitwijken naar Engeland (en van daaruit in 1801 naar Duitsland); de patriotten namen de macht over van de aristocratische regenten en proclameerden de Bataafsche Republiek; op 16 mei 1795 werd het Haags Verdrag gesloten, waarmee ons land een vazalstaat werd van Frankrijk; in 3.1796 kwam er een Nationale Vergadering; in 1798 pleegde Daendels een staatsgreep, die de unitarissen aan de macht bracht; er kwam een nieuwe grondwet, die een Vertegenwoordigend Lichaam (met een Eerste en Tweede Kamer) instelde en als regering een Directoire; in 1799 sloeg Daendels bij Castricum een Brits-Russische invasie af; in 1801 kwam er een nieuwe grondwet; bij de Vrede van Amiens (1802) kreeg ons land van Engeland zijn koloniën terug (behalve Ceylon); na de grondwetswijziging van 1805 kwam er een raadpensionaris als eenhoofdig gezag, namelijk Rutger Jan Schimmelpenninck (van 31 oktober 1761 tot 25 maart 1825).
  • In het jaar 1805: Bron: Wikipedia
    • 1 februari » Op de stadsgracht te Leeuwarden heeft een wedstrijd plaats voor vrouwspersoonen. Er verschijnen 130 schaatsrijdsters aan de start, terwijl er op de stadswallen 10.000 toeschouwers staan. De eerste prijs is een gouden oorijzer ter waarde van 105 gulden en Trijntje Pieters van Poppingawier mag zich na afloop met het oorijzer tooien.
    • 4 februari » In Parijs vindt de eerste huisnummering in de geschiedenis plaats.
    • 4 maart » Thomas Jefferson wordt beëdigd voor een tweede termijn als 3de president van de Verenigde Staten.
    • 21 oktober » Slag bij Trafalgar. Horatio Nelson verslaat een Frans-Spaanse vloot en sneuvelt.
    • 13 november » Het leger van Napoleon neemt Wenen in.
    • 26 november » Het Pontcysyllte-aquaduct werd in gebruik genomen in Wales.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Vinks-

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Vinks-.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Vinks-.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Vinks- (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Hegeman is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Ferry Hegeman, "Stamboom Hegeman", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-hegeman/I24774.php : benaderd 21 januari 2026), "Johannes Jacobus Vinks- (± 1763-1805)".