Stamboom Hegeman » Elisabeth Petronella Reijven- (1886-1970)

Persoonlijke gegevens Elisabeth Petronella Reijven- 

Bronnen 1, 2, 3

Gezin van Elisabeth Petronella Reijven-

Zij is getrouwd met Petrus Augustinus van Besouw-.

Zij zijn getrouwd.


Kind(eren):

  1. Mart van Besouw-  1922-1976


Notities over Elisabeth Petronella Reijven-

op 25 november 1914 gehuwd met Petrus Augustinus van Besouw geboren Tilburg 22 augustus 1886 en welke op 7 januari 1957 in Tilburg overleed. Zijn beroep meesterknecht wollenstoffenfabriek

Elisabeth heeft van 2 februari 1911 tot 5 mei 1911 in Geldrop gewoond en vermoedelijk daar als dienstbode gewerkt.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Elisabeth Petronella Reijven-?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Elisabeth Petronella Reijven-

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Elisabeth Petronella Reijven-


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Website familie van Hamont, Joost van Hamont, Elisabeth Petronella Reijven, xxx-template
    Toegevoegd door een Smart Match te bevestigen
    Stamboom op MyHeritage.com Familiesite: Website familie van Hamont Stamboom: van Hamont
  2. Doornbos, Rob Doornbos, Elisabeth Petronella van Besouw - Reijven, 19 november 2016
    Toegevoegd door een Smart Match te bevestigen
    Stamboom op MyHeritage.com Familiesite: Doornbos Stamboom: Doornbos
  3. Reijven Web Site, Frans Reijven, Elisabeth Petronella Reijven, xxx-template
    Toegevoegd door een Smart Match te bevestigen
    Stamboom op MyHeritage.com Familiesite: Reijven Web Site Stamboom: Reijven

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 21 september 1886 lag rond de 10,8 °C. De winddruk was 4 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 96%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
  • In het jaar 1886: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 29 januari » Karl Benz deponeert de rechten voor de ’Patent Motorwagen’, die algemeen wordt beschouwd als het eerste voertuig dat specifiek werd ontworpen om door een verbrandingsmotor te worden aangedreven. Deze wordt algemeen gezien als de eerste auto.
    • 8 mei » De eerste Coca-Cola wordt verkocht.
    • 3 juli » Carl Benz maakt een proefritje met zijn eerste auto, te Mannheim.
    • 28 oktober » Het Vrijheidsbeeld in New York wordt ingehuldigd.
    • 22 november » Oprichting van de Rooms-katholieke Missio sui juris Belgisch Congo.
    • 30 november » In de Folies Bergère wordt de eerste revue opgevoerd.
  • De temperatuur op 10 januari 1970 lag tussen 0,9 °C en 3,1 °C en was gemiddeld 2,0 °C. Er was 2,2 mm neerslag gedurende 2,4 uur. Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 5 april 1967 tot dinsdag 6 juli 1971 was er in Nederland het kabinet De Jong met als eerste minister P.J.S. de Jong (KVP).
  • In het jaar 1970: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 13,0 miljoen inwoners.
    • 21 januari » Eerste commerciële vlucht Boeing 747-100.
    • 15 februari » Ard Schenk wordt wereldkampioen schaatsen.
    • 2 maart » Oprichting van de Venezolaanse voetbalclub Portuguesa Fútbol Club.
    • 10 april » Paul McCartney deelt mee dat hij uit The Beatles stapt.
    • 31 mei » Bisschopswijding van Paul Schruers, Belgisch hulpbisschop van Hasselt.
    • 31 augustus » Een groep Zuid-Molukkers bestormt de Indonesische ambassade in Wassenaar.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Reijven-

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Reijven-.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Reijven-.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Reijven- (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Hegeman is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Ferry Hegeman, "Stamboom Hegeman", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-hegeman/I18271.php : benaderd 6 januari 2026), "Elisabeth Petronella Reijven- (1886-1970)".