Stamboom Hegeman » Catharina Maria (Toos) Koch (1913-1999)

Persoonlijke gegevens Catharina Maria (Toos) Koch 

Bronnen 1, 2

Gezin van Catharina Maria (Toos) Koch

Zij is getrouwd met Joop Spee.

Zij zijn getrouwd op 24 februari 1943, zij was toen 29 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Arnolda Maria Spee  1953-1990

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Catharina Maria (Toos) Koch?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Catharina Maria (Toos) Koch

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Catharina Maria (Toos) Koch

Catharina Maria (Toos) Koch
1913-1999

Catharina Maria (Toos) Koch

1943

Joop Spee
1916-1969


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Koch Web Site, Rob Koch, Catharina Maria (Toos) Spee (born Koch), 11 mei 2016
    Toegevoegd door een Smart Match te bevestigen
    Stambomen op MyHeritage Familiesite: Koch Web Site Familiestamboom: 350155551-1
  2. (Niet openbaar)

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 16 mei 1913 lag tussen 8,6 °C en 19,0 °C en was gemiddeld 13,2 °C. Er was 12,7 uur zonneschijn (81%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1913: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,1 miljoen inwoners.
    • 29 mei » In Parijs gaat het ballet Le Sacre du printemps van Igor Stravinsky in première.
    • 29 augustus » Het kabinet-Cort van der Linden volgt het kabinet-Heemskerk op.
    • 4 september » Huwelijk van ex-koning Emanuel II van Portugal en prinses Augusta Victoria van Hohenzollern-Sigmaringen in Sigmaringen.
    • 10 september » Eerste autoweg van kust tot kust wordt geopend in de Verenigde Staten.
    • 1 december » Ford Motor Company introduceert de lopende band. Het productieprincipe werd overigens al toegepast door Oldsmobile.
    • 24 december » Groot spoorwegongeval bij Hooghalen.
  • De temperatuur op 24 februari 1943 lag tussen -0,4 °C en 3,9 °C en was gemiddeld 2,3 °C. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • In het jaar 1943: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,1 miljoen inwoners.
    • 27 januari » De stad Wilhelmshaven is het slachtoffer van het eerste Amerikaanse bombardement op Duitsland.
    • 2 februari » Het Duitse leger verliest de Slag om Stalingrad van het Rode Leger. Dit is een van de keerpunten van de Tweede Wereldoorlog.
    • 24 maart » Vrijwel alle Nederlandse artsen maken het woordje 'arts' op hun naamborden onleesbaar om geen lid te hoeven worden van de door de Duitsers ingestelde 'Artsenkamer'.
    • 3 mei » Officiële oprichtingsdatum van de honkbaltak van de Rotterdamse sportvereniging Neptunus.
    • 24 mei » Josef Mengele wordt hoofdofficier-arts in Auschwitz.
    • 29 november » Partizanen proclameren hun eigen regering in bevrijd Joegoslavisch gebied: 'de raad van nationale bevrijding'.
  • De temperatuur op 27 januari 1999 lag tussen 3,5 °C en 8,4 °C en was gemiddeld 5,1 °C. Er was 6,9 mm neerslag gedurende 5,1 uur. Er was 3,0 uur zonneschijn (34%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 3 augustus 1998 tot maandag 22 juli 2002 was er in Nederland het kabinet Kok II met als eerste minister W. Kok (PvdA).
  • In het jaar 1999: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 15,8 miljoen inwoners.
    • 15 februari » In Nairobi wordt PKK-leider Abdullah Öcalan gearresteerd.
    • 1 mei » SpongeBob SquarePants gaat in de VS van start.
    • 4 augustus » Het Mexicaans voetbalelftal wint de vierde editie van de Confederations Cup door Brazilië in de finale met 4-3 te verslaan.
    • 2 oktober » Het kinderprogramma Telekids, met presentatoren Carlo Boszhard en Irene Moors, stopt na exact tien jaar.
    • 18 oktober » Paus Johannes Paulus II verleent de Basiliek van Onze Lieve Vrouw ten Hemelopneming te Zwolle de eretitel van basiliek.
    • 5 december » In het Franse Nice verslaat Australië Frankrijk met 2-3 in de finale van de Davis Cup.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Koch

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Koch.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Koch.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Koch (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Hegeman is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Ferry Hegeman, "Stamboom Hegeman", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-hegeman/I1714.php : benaderd 12 maart 2026), "Catharina Maria (Toos) Koch (1913-1999)".