Stamboom Hegeman » Frederik Krommendijk- (1870-1900)

Persoonlijke gegevens Frederik Krommendijk- 

Bronnen 1, 2

Gezin van Frederik Krommendijk-

Hij is getrouwd met Hanna Ros-.

Zij zijn getrouwd op 8 juli 1893 te Hellendoorn, Nederland, hij was toen 23 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Gezina Krommendijk-  1894-1981
  2. Aaltje Krommendijk-  1896-????
  3. Roelof Krommendijk-  1898-????


Notities over Frederik Krommendijk-

Bron Burgerlijke stand - Overlijden

Archieflocatie Historisch Centrum Overijssel

Algemeen Toegangnr: 123

Inventarisnr: 6781

Gemeente: Hellendoorn

Soort akte: overlijdensakte

Aktenummer: 18

Aangiftedatum: 01-02-1900

Overledene Frederik Krommendijk

Geslacht: M

Overlijdensdatum: 01-02-1900

Leeftijd: 29

Overlijdensplaats: Nijverdal (Hellendoorn)

Vader Harmen Hendrik Krommendijk

Moeder Gesiena Bokhove

Partner Hanna Ros

Relatie: echtgenoot

Nadere informatie wever; geboren te Hellendoorn

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Frederik Krommendijk-?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Frederik Krommendijk-

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Frederik Krommendijk-


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. JAGER Web Site, gosse Jager, Frederik Krommendijk, 18 september 2011
    Toegevoegd door een Smart Match te bevestigen
    Stamboom op MyHeritage.com Familiesite: JAGER Web Site Stamboom: Stamboom Jager-Aalbers-Alwicher-Staudt
  2. van der Graaf Web Site, Johanna Wilhelmina van der Graaf, Frederik Krommendijk, 20 mei 2012
    Toegevoegd door een Smart Match te bevestigen
    Stamboom op MyHeritage.com Familiesite: van der Graaf Web Site Stamboom: van der Graaf Family Tree

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 8 juli 1893 lag rond de 27,4 °C. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 33%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 21 augustus 1891 tot 9 mei 1894 was er in Nederland het kabinet Van Tienhoven met als eerste minister Mr. G. van Tienhoven (unie-liberaal).
  • In het jaar 1893: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 21 februari » In Argentinië wordt de Argentijnse voetbalbond ("Asociación del Fútbol Argentino") opgericht.
    • 4 maart » Grover Cleveland (zelfde als hierboven) wordt beëdigd als 24e president van de Verenigde Staten
    • 15 april » Oprichting van de Christene Volkspartij.
    • 12 juni » Paus Leo XIII creëert vijf nieuwe kardinalen, onder wie de Italiaanse bisschop van Mantua Giuseppe Sarto.
    • 29 augustus » Whitcomb Judson verkrijgt octrooi op de ritssluiting.
    • 19 september » De vrouwen in Nieuw-Zeeland krijgen stemrecht.
  • De temperatuur op 1 februari 1900 lag rond de -2,7 °C. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 83%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
  • In het jaar 1900: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 14 januari » Première van de opera Tosca van Giacomo Puccini in Rome.
    • 30 maart » Oprichting van de Uruguayaanse voetbalbond ("Asociación Uruguaya de Fútbol")
    • 1 juni » In Rotterdam besluiten enkele schooljongens tot de oprichting van voetbalclub Neptunus, die 43 jaar later ook een honkbalafdeling krijgt.
    • 2 juli » Eerste vlucht van een zeppelin, bij Friedrichshafen, Duitsland.
    • 16 juli » Ray Ewry wint bij de Olympische Spelen in Parijs op één dag drie gouden medailles bij het springen uit stand. Dit zijn de eerste van in totaal tien medailles die hij bij verschillende Olympische Spelen zal winnen.
    • 23 november » Paul Kruger landt te Marseille.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Krommendijk-


De publicatie Stamboom Hegeman is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Ferry Hegeman, "Stamboom Hegeman", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-hegeman/I11302.php : benaderd 11 maart 2026), "Frederik Krommendijk- (1870-1900)".