Stamboom Heerink en Schrijver » Gerridina Johanna "Gerry" Oogink (1953-2000)

Persoonlijke gegevens Gerridina Johanna "Gerry" Oogink 

Bron 1

Gezin van Gerridina Johanna "Gerry" Oogink

Zij is getrouwd met (Niet openbaar).

Zij zijn getrouwd op 14 februari 1975 te Nijverdal, Overijssel, Nld, zij was toen 21 jaar oud.

Zij zijn getrouwd op 14 februari 1975 te Nijverdal, Overijssel, Nld, zij was toen 21 jaar oud.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Gerridina Johanna "Gerry" Oogink?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Gerridina Johanna "Gerry" Oogink

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Gerridina Johanna Oogink

Gerridina Johanna Oogink
1953-2000

1975
(Niet openbaar)

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. (Niet openbaar)

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 27 september 1953 lag tussen 9,1 °C en 21,0 °C en was gemiddeld 15,3 °C. Er was 3,7 uur zonneschijn (31%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 2 september 1952 tot 13 oktober 1956 was er in Nederland het kabinet Drees II met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
    • In het jaar 1953: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 10,4 miljoen inwoners.
      • 21 februari » Francis Crick en James Watson ontdekken de structuur van het DNA-molecuul.
      • 7 april » Dag Hammarskjöld wordt gekozen tot secretaris-generaal van de VN.
      • 25 april » James Watson en Francis Crick publiceren in Nature de structuur van het menselijk DNA.
      • 2 mei » Troonsbestijging van de koningen Faisal II van Irak en Hoessein van Jordanië.
      • 17 juni » Arbeidersopstand in de DDR.
      • 31 oktober » Eerste televisie-uitzending in België door het Nationaal Instituut voor de Radio-omroep (NIR).
    • De temperatuur op 14 februari 1975 lag tussen -0,6 °C en 5,3 °C en was gemiddeld 3,4 °C. Er was 1,9 mm neerslag gedurende 1,1 uur. Er was 0,9 uur zonneschijn (9%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van vrijdag 11 mei 1973 tot maandag 19 december 1977 was er in Nederland het kabinet Den Uyl met als eerste minister Drs. J.M. den Uyl (PvdA).
    • In het jaar 1975: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 13,6 miljoen inwoners.
      • 20 april » Opening van het Estadio Monumental David Arellano in Macul, Chili.
      • 24 april » De Rote Armee Fraktion bezet de West-Duitse ambassade in Stockholm
      • 25 juni » Mozambique wordt onafhankelijk van Portugal.
      • 28 juni » Prinses Christina trouwt met de op Cuba geboren Jorge Guillermo waarbij ze afstand doet van haar aanspraken op de troon.
      • 8 augustus » De Chinese Banqiao-dam breekt door. Hierbij vallen ca. 26.000 doden.
      • 19 oktober » Zaligverklaring van Arnold Janssen (1837-1909), Duits priester, stichter van het Gezelschap van het Goddelijk Woord en twee zustercongregaties, door Paus Paulus VI.
    • De temperatuur op 14 december 2000 lag tussen 5,2 °C en 10,0 °C en was gemiddeld 7,4 °C. Er was 3,9 mm neerslag gedurende 3,1 uur. Er was 1,0 uur zonneschijn (13%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van maandag 3 augustus 1998 tot maandag 22 juli 2002 was er in Nederland het kabinet Kok II met als eerste minister W. Kok (PvdA).
    • In het jaar 2000: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 15,9 miljoen inwoners.
      • 17 februari » Het besturingssysteem Windows 2000 van Microsoft verschijnt.
      • 20 april » De beursgang van Newconomy, het bedrijf van Maurice de Hond, levert 65 miljoen euro op.
      • 14 juni » Georgië treedt toe tot de Wereldhandelsorganisatie.
      • 25 juli » Een vliegtuigongeluk in een voorstad van Parijs met een Concorde kost 113 mensenlevens. De ramp leidde uiteindelijk tot de beëindiging van het Concorde-programma in 2003.
      • 17 oktober » De Zimbabwaanse regering schakelt het leger in om rellen in de hoofdstad Harare de kop in te drukken. Een reeks van zwarte buitenwijken is voor de tweede opeenvolgende dag het toneel van protesten tegen de stijgende prijzen voor brood en openbaar vervoer.
      • 31 oktober » Laatste dag Expo 2000 wereldtentoonstelling in de Duitse stad Hannover.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Oogink

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Oogink.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Oogink.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Oogink (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Henk Heerink, "Stamboom Heerink en Schrijver", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-heerink/I572.php : benaderd 2 maart 2026), "Gerridina Johanna "Gerry" Oogink (1953-2000)".