1 januari » Queens en Staten Island gaan samen met New York.
27 maart » Guglielmo Marconi brengt een draadloze radioverbinding tot stand over het Kanaal
3 mei » Oprichting van de Hongaarse voetbalclub Ferencvárosi TC.
10 augustus » In Stavanger wordt de Noorse voetbalclub Viking FK opgericht.
21 september » Oprichting van de Duitse voetbalclub SV Stuttgarter Kickers.
22 september » Oprichting Rotterdamse hockeyclub HV Victoria.
Dag van overlijden 29 mei 1972
De temperatuur op 29 mei 1972 lag tussen 10,0 °C en 15,5 °C en was gemiddeld 12,2 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 1,9 uur zonneschijn (12%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
20 maart » President Jafaar Numeiri van Soedan heft de sinds 12 augustus 1955 bestaande uitzonderingstoestand voor Zuid-Soedan op.
27 mei » In België bepaalt de Nederlandse Cultuurraad dat in het Nederlandstalige landsgedeelte alleen de eed in het Nederlands geldt.
31 augustus » Judoka Wim Ruska behaalt zijn eerste gouden medaille op de Olympische Spelen in München door in de finale de Rus Vitali Kuznetsov te verslaan.
7 december » Apollo 17 wordt gelanceerd. Dit is de laatste Apollo-missie naar de Maan.
14 december » De Barend Servet Show zorgt voor opschudding door een spruitjesschillende dame die op koningin Juliana leek.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: F. Hebben, "Stamboom Hebben", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-hebben/I5007.php : benaderd 22 januari 2026), "Johanna Wilhelmina Lenssen (1899-1972)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.