Stamboom Hasselt » Johanna van Veen (1827-????)

Persoonlijke gegevens Johanna van Veen 

Bronnen 1, 2, 3, 4, 5

Gezin van Johanna van Veen

Zij is getrouwd met Johannes Scholing.

Zij zijn getrouwd op 29 oktober 1850 te Meppel, Nederland, zij was toen 23 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Geesje Scholing  1851-????
  2. Margaretha Scholing  1855-???? 
  3. Jannes Scholing  1861-???? 
  4. Jesina Maria Scholing  1866-???? 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johanna van Veen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Johanna van Veen

Johanna van Veen
1827-????

1850

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Stamboom Scholing - Wemmenhove - Kleinlugtenbeld, Hendry Scholing, Johanna van Veen, 27 augustus 2012
    Toegevoegd door een Smart Match te bevestigen

    Stamboom op MyHeritage.com

    Familiesite: Stamboom Scholing - Wemmenhove - Kleinlugtenbeld

    Stamboom: Scholing - Wemmenhove - Kleinlugtenbeld
  2. Scholing Web Site, Anno Scholing, Johanna van Veen, 27 augustus 2012
    Toegevoegd door een Smart Match te bevestigen

    Stamboom op MyHeritage.com

    Familiesite: Scholing Web Site

    Stamboom: Familie Scholing
  3. Scholing Web Site, Sarah Scholing, Johanna van Veen, 27 augustus 2012
    Toegevoegd door een Smart Match te bevestigen

    Stamboom op MyHeritage.com

    Familiesite: Scholing Web Site

    Stamboom: Scholing Family Tree
  4. de Koning Web Site, Yela de Koning, Johanna van Veen, 27 augustus 2012
    Toegevoegd door een Smart Match te bevestigen

    Stamboom op MyHeritage.com

    Familiesite: de Koning Web Site

    Stamboom: de Koning Family Tree
  5. Stamboom Scholing Web Site, Alfred Scholing, Johanna van Veen, 27 augustus 2012
    Toegevoegd door een Smart Match te bevestigen

    Stamboom op MyHeritage.com

    Familiesite: Stamboom Scholing Web Site

    Stamboom: Stamboom Scholing

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 29 oktober 1850 lag rond de 6,0 °C. De wind kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Typering van het weer: regen. Bron: KNMI
  • De Republiek der Verenigde Nederlanden werd in 1794-1795 door de Fransen veroverd onder leiding van bevelhebber Charles Pichegru (geholpen door de Nederlander Herman Willem Daendels); de verovering werd vergemakkelijkt door het dichtvriezen van de Waterlinie; Willem V moest op 18 januari 1795 uitwijken naar Engeland (en van daaruit in 1801 naar Duitsland); de patriotten namen de macht over van de aristocratische regenten en proclameerden de Bataafsche Republiek; op 16 mei 1795 werd het Haags Verdrag gesloten, waarmee ons land een vazalstaat werd van Frankrijk; in 3.1796 kwam er een Nationale Vergadering; in 1798 pleegde Daendels een staatsgreep, die de unitarissen aan de macht bracht; er kwam een nieuwe grondwet, die een Vertegenwoordigend Lichaam (met een Eerste en Tweede Kamer) instelde en als regering een Directoire; in 1799 sloeg Daendels bij Castricum een Brits-Russische invasie af; in 1801 kwam er een nieuwe grondwet; bij de Vrede van Amiens (1802) kreeg ons land van Engeland zijn koloniën terug (behalve Ceylon); na de grondwetswijziging van 1805 kwam er een raadpensionaris als eenhoofdig gezag, namelijk Rutger Jan Schimmelpenninck (van 31 oktober 1761 tot 25 maart 1825).
  • Van 1 november 1849 tot 19 april 1853 was er in Nederland het kabinet Thorbecke I met als eerste minister Mr. J.R. Thorbecke (liberaal).
  • In het jaar 1850: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 3,1 miljoen inwoners.
    • 18 maart » American Express wordt opgericht door Henry Wells & William Fargo.
    • 10 juni » Bijzetting van prins Maurits der Nederlanden in de grafkelder van de Nieuwe Kerk te Delft.
    • 19 juni » Huwelijk van kroonprins Karel van Zweden en prinses Louise der Nederlanden in Stockholm.
    • 20 september » Slavenhandel wordt afgeschaft in het Amerikaanse District of Columbia.
    • 29 september » Herstel van de rooms-katholieke bisschoppelijke hiërarchie in Engeland en Wales met het Aartsbisdom Westminster en twaalf bisdommen.
    • 16 december » Vier schepen arriveren in Lyttleton (Nieuw-Zeeland) om Christchurch te stichten.

Over de familienaam Van Veen

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Van Veen.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Van Veen.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Van Veen (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Hasselt is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J. J. Hasselt, "Stamboom Hasselt", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-hasselt/I547.php : benaderd 23 januari 2026), "Johanna van Veen (1827-????)".