Stamboom Happé » Dina Johanna Dammen (1864-1917)

Persoonlijke gegevens Dina Johanna Dammen 

Bron 1
  • Zij is geboren op 9 maart 1864 in Amsterdam.

    Name: Dina Johanna Dammen

    Gender: Female

    Baptism/Christening Date:

    Baptism/Christening Place:

    Birth Date: 09 Mar 1864

    Birthplace: Amsterdam, Noord-Holland, Netherlands

    Death Date:

    Name Note:

    Race:

    Father's Name: Hendrik Dammen

    Father's Birthplace:

    Father's Age:

    Mother's Name: Elizabeth Miner

    Mother's Birthplace:

    Mother's Age:

    Indexing Project (Batch) Number: C02119-0

    System Origin: Netherlands-EASy

    Source Film Number: 253411

    Reference Number:

    Collection: Netherlands Births and Baptisms, 1564-1910
  • Zij is overleden op 6 mei 1917 in Amsterdam, zij was toen 53 jaar oud.
  • Een kind van Hendrik Dammen en Elizabeth Miner

Gezin van Dina Johanna Dammen

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Dina Johanna Dammen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Dina Johanna Dammen

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Dina Johanna Dammen

Dina Johanna Dammen
1864-1917


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Vittali Web Site, Giovanni Vittali, Dina Johanna Dammen, 28 december 2015
      Toegevoegd via een Smart Match

      Stambomen op MyHeritage

      Familiesite: Vittali Web Site

      Familiestamboom: 143888352-1

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 9 maart 1864 lag rond de 4,6 °C. Er was 3 mm neerslag. De winddruk was 1.5 kgf/m2 en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. De luchtdruk bedroeg 74 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 97%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 1 februari 1862 tot 10 februari 1866 was er in Nederland het kabinet Thorbecke II met als eerste minister Mr. J.R. Thorbecke (liberaal).
    • In het jaar 1864: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
      • 1 februari » Oprichting van het Rode Kruis van België.
      • 15 februari » De 22-jarige Gerard Adriaan Heineken koopt brouwerij 'De Hooiberg' in Amsterdam. Dit is het begin van de firma Heineken.
      • 22 augustus » De eerste Conventie van Genève: het Rode Kruis wordt opgericht en de eerste afspraken over de behandeling van oorlogsslachtoffers en bescherming van gewonde soldaten en medische ploegen worden gemaakt.
      • 31 augustus » Begin van de Slag bij Jonesborough in de Amerikaanse Burgeroorlog.
      • 8 december » Encycliek Quanta Cura van Paus Pius IX, waarin hij gewetensvrijheid, godsdienstvrijheid en scheiding van kerk en staat veroordeelt. Toegevoegd is een lijst van 80 dwalingen, de Syllabus Errorum.
      • 16 december » Slag bij Nashville: Noordelijke troepen van de Unie onder bevel van generaal George Henry Thomas verslaan de Geconfedereerden in David County (Tennessee).
    • De temperatuur op 6 mei 1917 lag tussen 1,7 °C en 12,6 °C en was gemiddeld 7,5 °C. Er was 12,2 uur zonneschijn (80%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • In het jaar 1917: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,5 miljoen inwoners.
      • 13 mei » Bisschopswijding van Eugenio Pacelli, nuntius in Beieren, te Rome door Paus Benedictus XV.
      • 9 juli » De Zweed John Zander verbetert in Stockholm het wereldrecord op de 2000 meter hardlopen. Zijn tijd is 5'31,0".
      • 2 november » De Balfour-verklaring belooft de Joodse zionisten Britse hulp bij de opbouw van een 'nationaal tehuis' in Palestina.
      • 6 december » Bij de grootste niet-nucleaire explosie in de geschiedenis komen in Halifax meer dan 1900 mensen om.
      • 9 december » De Turken worden door de Britten verslagen. Jeruzalem wordt bevrijd.
      • 15 december » Wapenstilstand aan het oostfront, de onderhandelingen lopen uit op de Vrede van Brest-Litovsk.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Dammen

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Dammen.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Dammen.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Dammen (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Happé is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    G.O.Happé, "Stamboom Happé", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-happe/I503804.php : benaderd 13 januari 2026), "Dina Johanna Dammen (1864-1917)".