Stamboom Happé » Johanna Voss (????-1942)

Persoonlijke gegevens Johanna Voss 

Bron 1

Gezin van Johanna Voss

Zij is getrouwd met Antoon Lamers.

Zij zijn getrouwd op 18 mei 1886 te Ottersum.


Kind(eren):

  1. Theodorus Lamers  1887-1946
  2. NN Lamers  1890-1890
  3. Johannes Lamers  1891-1900
  4. NN Lamers  1893-1893
  5. Petronella Lamers  1894-????
  6. Franciccus Lamers  1895-????
  7. Johannes Lamers  1902-1930

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johanna Voss?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Johanna Voss

Johanna Voss
????-1942

1886

Antoon Lamers
1863-1937

NN Lamers
1890-1890
NN Lamers
1893-1893

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Hermsen Web Site, Maike Hermsen, Johanna Lamers (geboren Voss), 27 december 2015
    Toegevoegd via een Smart Match

    Stambomen op MyHeritage

    Familiesite: Hermsen Web Site

    Familiestamboom: 178426512-14

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 18 mei 1886 lag rond de 14,7 °C. De winddruk was 10 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 77%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
  • In het jaar 1886: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 29 januari » Karl Benz deponeert de rechten voor de ’Patent Motorwagen’, die algemeen wordt beschouwd als het eerste voertuig dat specifiek werd ontworpen om door een verbrandingsmotor te worden aangedreven. Deze wordt algemeen gezien als de eerste auto.
    • 3 juli » Carl Benz maakt een proefritje met zijn eerste auto, te Mannheim.
    • 1 september » Verheffing van het Bisdom Colombo tot Aartsbisdom Colombo en oprichting van de bisdommen Jaffna en Kandy in Ceylon
    • 31 oktober » Opening van de Dom Luis I-brug in de Portugese stad Porto.
    • 22 november » Oprichting van de Rooms-katholieke Missio sui juris Belgisch Congo.
    • 29 december » Zaligverklaring van 54 Engelse martelaren, onder wie John Fisher en Thomas More.
  • De temperatuur op 30 april 1942 lag tussen 0,7 °C en 13,4 °C en was gemiddeld 7,9 °C. Er was 11,6 uur zonneschijn (78%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • In het jaar 1942: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,0 miljoen inwoners.
    • 27 februari » De Slag in de Javazee vond plaats waarbij de schout-bij-nacht Karel Doorman op 28 februari 1942 om het leven kwam.
    • 9 maart » Het KNIL capituleert op Java. Japanse jaartelling; 17-3-9.
    • 17 maart » In het vernietigingskamp Bełżec worden de eerste Joden systematisch vergast.
    • 17 juli » Het eerste transport met Nederlandse joden komt aan in kamp Birkenau.
    • 22 augustus » Brazilië verklaart de oorlog aan Duitsland, Italië en Japan.
    • 6 december » De RAF bombardeert de Philipsfabrieken in Eindhoven om de levering van goederen aan de Duitsers te laten stagneren.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Voss

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Voss.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Voss.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Voss (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Happé is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
G.O.Happé, "Stamboom Happé", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-happe/I502897.php : benaderd 19 februari 2026), "Johanna Voss (????-1942)".