Stamboom Happé » Jan (van) AMSTEL (1902-1997)

Persoonlijke gegevens Jan (van) AMSTEL 

Bron 1

Gezin van Jan (van) AMSTEL


Notities over Jan (van) AMSTEL


-Place: Duisburg, Eindhoven

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jan (van) AMSTEL?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Jan (van) AMSTEL

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Jan (van) AMSTEL


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. van Amstel Web Site, Anje van Amstel, Jan (van) AMSTEL, 15 december 2015
      Toegevoegd via een Smart Match

      Stambomen op MyHeritage

      Familiesite: van Amstel Web Site

      Familiestamboom: 142202061-1

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 1 november 1902 lag tussen 6,5 °C en 11,7 °C en was gemiddeld 9,2 °C. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
    • In het jaar 1902: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,2 miljoen inwoners.
      • 6 maart » Real Madrid wordt opgericht.
      • 19 april » De pogrom van Chisinau.
      • 20 mei » Cuba wordt onafhankelijk van de Verenigde Staten.
      • 28 mei » Encycliek Mirae Caritatis van Paus Leo XIII over de Heilige Eucharistie.
      • 18 augustus » Oprichting van de Oostenrijkse omnisportvereniging Grazer AK.
      • 31 oktober » Voltooiing van de eerste telegraafkabel door de Stille Oceaan.
    • De temperatuur op 10 januari 1997 lag tussen -4,2 °C en -3,0 °C en was gemiddeld -3,4 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van maandag 22 augustus 1994 tot maandag 3 augustus 1998 was er in Nederland het kabinet a href="https://nl.wikipedia.org/wiki/Kabinet-Kok_I" class="extern">Kok I met als eerste minister W. Kok (PvdA).
    • In het jaar 1997: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 15,6 miljoen inwoners.
      • 1 januari » Kofi Annan wordt secretaris-generaal van de Verenigde Naties.
      • 21 januari » Boeing stopt met de ontwikkeling van de 'superjumbo', een vergrote versie van de 747. De Amerikaanse vliegtuigbouwer denkt dat de belangstelling van de luchtvaartmaatschappijen voor het nieuwe toestel gering is en vindt het daarom te riskant zeven miljard dollar uit te trekken voor de ontwikkeling.
      • 13 april » Tiger Woods wordt de jongste golfer die het Masters toernooi wint.
      • 1 juli » Het Verenigd Koninkrijk geeft Hongkong terug aan China.
      • 7 augustus » De AEX sluit voor het eerst boven de duizend (gulden-)punten (in euro’s: 453,78 punten).
      • 22 december » Bij het bloedbad van Acteal in Mexico komen 45 kerkgangers om het leven.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    • 1898 » Arthur Legat, Belgisch autocoureur († 1960)
    • 1900 » Eugenio Bossilkov, bisschop en martelaar († 1952)
    • 1901 » Lew Childre, Amerikaans countrymusicus en presentator († 1961)
    • 1902 » Eugen Jochum, Duits dirigent († 1987)
    • 1905 » Aldo Fabrizi, Italiaans acteur en filmregisseur († 1990)
    • 1907 » Edmond Delfour, Frans voetballer en voetbalcoach († 1990)

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam (van) AMSTEL


    De publicatie Stamboom Happé is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    G.O.Happé, "Stamboom Happé", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-happe/I500101.php : benaderd 7 januari 2026), "Jan (van) AMSTEL (1902-1997)".