Stamboom Hamstra - Spanjer » grietje Spanjer (1890-????)

Persoonlijke gegevens grietje Spanjer 

Bron 1

Gezin van grietje Spanjer

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot grietje Spanjer?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk grietje Spanjer

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van grietje Spanjer

Gezina Rozema
1857-????

grietje Spanjer
1890-????


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

    Verwantschap grietje Spanjer



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. geboorteregister ezinge, 1890 aktenr 13, 5 februari 2010

      Bron Burgerlijke stand - Geboorte
      Archieflocatie Groninger Archieven
      Algemeen Gemeente: Ezinge
      Soort akte: geboorte
      Aktenummer: 13
      Aangiftedatum: 22-02-1890
      Kind Grietje Spanjer
      Geslacht: V
      Vondeling: N
      Geboortedatum: 21-02-1890
      Geboorteplaats: Ezinge
      Vader Pieter Spanjer
      Moeder Gezina Rozema
      Nadere informatie beroep vader: daglooner;

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 21 februari 1890 lag rond de 3,6 °C. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 78%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 21 april 1888 tot 21 augustus 1891 was er in Nederland het kabinet Mackay met als eerste minister Mr. A. baron Mackay (AR).
    • In het jaar 1890: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
      • 14 maart » Heiligverklaring van Liduina van Schiedam door Paus Leo XIII.
      • 3 juli » Idaho treedt als 43ste staat toe tot de VS.
      • 27 juli » Vincent van Gogh schiet zichzelf in de borst met een revolver. Aan zijn verwondingen overlijdt hij twee dagen later, op 29 juli.
      • 6 augustus » William Kemmler sterft als eerste mens op de elektrische stoel.
      • 1 oktober » Het Yosemite National Park in de Amerikaanse staat Californië wordt opgericht.
      • 29 november » In Japan wordt een nieuwe grondwet aangenomen en komt de Diet voor het eerst bijeen.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Spanjer

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Spanjer.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Spanjer.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Spanjer (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    A.R. Hamstra, "Stamboom Hamstra - Spanjer", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-hamstra-spanjer/R308.php : benaderd 25 december 2025), "grietje Spanjer (1890-????)".