Stamboom Hamstra - Spanjer » Geert Hamstra (1883-1953)

Persoonlijke gegevens Geert Hamstra 

Bron 1

Gezin van Geert Hamstra

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Geert Hamstra?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Geert Hamstra

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Geert Hamstra


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

    Verwantschap Geert Hamstra



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Overlijdensregister Slochteren, 1953 aktenr 4, 13 januari 2011
      Overlijden 25-01-1953 Groningen

      Overledene Geert Hamstra
      Geslacht m
      Leeftijd 69 jaar
      Geboorteplaats Noorddijk

      Vader Jan Derk Hamstra
      Moeder Jantje Hekert

      Bron Overlijdensregister Noorddijk 1953
      Aktenummer 4

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 5 mei 1883 lag rond de 17,7 °C. De winddruk was 2 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 47%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 20 augustus 1879 tot 23 april 1883 was er in Nederland het kabinet Van Lijnden van Sandenburg met als eerste minister Mr. C.Th. baron Van Lijnden van Sandenburg (conservatief-AR).
    • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
    • In het jaar 1883: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
      • 24 mei » Opening van de Brooklyn Bridge in New York in de Verenigde Staten.
      • 1 juli » Oprichting van de ANWB.
      • 11 juli » Het waterschap Het Woud werd opgericht bij besluit van Provinciale Staten van Noord-Brabant.
      • 12 augustus » De laatste levende Quagga (een zebra-soort) sterft in dierentuin Artis
      • 27 augustus » Uitbarsting van de Krakatau, met een vloedgolf tot gevolg.
      • 4 oktober » De Oriënt-Express rijdt voor het eerst.
    • De temperatuur op 25 januari 1953 lag tussen 0,1 °C en 3,8 °C en was gemiddeld 1,4 °C. Er was 1,8 mm neerslag gedurende 3,0 uur. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 2 september 1952 tot 13 oktober 1956 was er in Nederland het kabinet Drees II met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
    • In het jaar 1953: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 10,4 miljoen inwoners.
      • 7 april » Dag Hammarskjöld wordt gekozen tot secretaris-generaal van de VN.
      • 14 april » Invasie van de Vietminh in Laos.
      • 29 mei » De Nieuw-Zeelander Edmund Hillary en de Nepalese Sherpa Tenzing Norgay bereiken als eerste mensen de top van de Mount Everest.
      • 17 juni » Arbeidersopstand in de DDR.
      • 27 juli » De wapenstilstand van Panmunjon maakt een eind aan de Koreaanse oorlog.
      • 20 november » De Amerikaanse testpiloot Scott Crossfield vliegt als eerste tweemaal zo snel als het geluid.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Hamstra

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Hamstra.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Hamstra.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Hamstra (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    A.R. Hamstra, "Stamboom Hamstra - Spanjer", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-hamstra-spanjer/R100.php : benaderd 24 december 2025), "Geert Hamstra (1883-1953)".