De temperatuur op 8 augustus 1925 lag tussen 8,2 °C en 23,2 °C en was gemiddeld 17,1 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Er was 9,0 uur zonneschijn (59%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
Van 4 augustus 1925 tot 8 maart 1926 was er in Nederland het kabinet Colijn I met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
8 januari » De eerste officiële voorloper van de Avrobode, de Radio Luistergids, verschijnt.
1 mei » Oprichting van de Ecuadoraanse voetbalclub Barcelona Sporting Club.
21 mei » Heiligverklaring en uitroeping tot kerkleraar van Petrus Canisius, Nederlands theoloog.
10 augustus » Stormramp van 1925, een noodweer met zeer zware windstoten en meerdere tornado's richt veel schade aan. Vooral Borculo wordt zwaar getroffen.
1 december » In Londen wordt het Verdrag van Locarno getekend. De betrekkingen met het in de Eerste Wereldoorlog verslagen Duitsland worden genormaliseerd.
24 december » Benito Mussolini krijgt alle macht in Italië.
Dag van overlijden 21 maart 2012
De temperatuur op 21 maart 2012 lag tussen 1,2 °C en 16,0 °C en was gemiddeld 9,3 °C. Er was 11,1 uur zonneschijn (91%). Het was vrijwel onbewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
3 maart » Bij een botsing tussen twee treinen in Zuid-Polen, nabij Szczekociny, ten noorden van Krakau, vallen zestien doden en 58 gewonden.
1 mei » De Engelse bond FA benoemt Roy Hodgson tot bondscoach van het Engels voetbalelftal.
22 juni » Een vliegtuig van de Turkse luchtmacht wordt neergehaald boven Syrische wateren.
27 juli » Opening van de Olympische Zomerspelen 2012 in Londen.
21 december » Einde van de dertiende baktun van de Mayakalender (13.0.0.0.0 4 Ahau 3 Kankin). Sommigen zagen hierin het einde van de wereld (2012-fenomeen).
28 december » President Jacob Zuma van Zuid-Afrika roept op tot een "nationale zuiveringsceremonie" onder leiding van oud-aartsbisschop en Nobelprijswinnaar Desmond Tutu, om 's lands morele kompas opnieuw in te stellen.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Jan van Ham, "Stamboom Hamier", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-hamier/I1238.php : benaderd 7 januari 2026), "Leo van Ham (1925-2012)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.