Stamboom Hakkert » Maurits Emanuel (1881-????)

Persoonlijke gegevens Maurits Emanuel 


Gezin van Maurits Emanuel

Hij is getrouwd met Gezina Gerritdina Catharina Hakkert.

Zij zijn getrouwd op 30 mei 1917 te Almelo, hij was toen 36 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Maurits Emanuel?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Maurits Emanuel

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Maurits Emanuel


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 30 mei 1917 lag tussen 9,6 °C en 19,8 °C en was gemiddeld 14,8 °C. Er was 8,8 uur zonneschijn (54%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1917: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,5 miljoen inwoners.
    • 26 februari » In Utrecht wordt de eerste Jaarbeurs gehouden.
    • 14 maart » Het Russische regime van de tsaar komt ten val.
    • 5 juli » Het Aardappeloproer in Amsterdam mondt uit in een veldslag op het Haarlemmerplein, waarbij militairen het vuur openen op de menigte. De opstand wordt neergeslagen. Er vallen 9 doden en 114 gewonden
    • 8 juli » De opstand in Petrograd (Sint-Petersburg) mislukt en Lenin vlucht naar Finland.
    • 2 november » De Balfour-verklaring belooft de Joodse zionisten Britse hulp bij de opbouw van een 'nationaal tehuis' in Palestina.
    • 20 december » Oprichting van de Tsjeka, een Russische geheime dienst.

Over de familienaam Emanuel

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Emanuel.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Emanuel.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Emanuel (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Hakkert is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
A. Hakkert , "Stamboom Hakkert", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-hakkert/I7370.php : benaderd 3 januari 2026), "Maurits Emanuel (1881-????)".