Stamboom Haker » Dieuwertje Maartje Nobel (1922-2012)

Persoonlijke gegevens Dieuwertje Maartje Nobel 

Bron 1

Gezin van Dieuwertje Maartje Nobel

Zij is getrouwd met Maarten Sluis.

Zij zijn getrouwd op 19 april 1951 te Berkhout, Noord-Holland, Netherlands, zij was toen 28 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Dieuwertje Maartje Nobel?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Dieuwertje Maartje Nobel

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Dieuwertje Maartje Nobel

Pieter Nobel
1868-1953
Geertje Vet
1869-1895
Wilem Nobel
1893-1968
Neeltje Laan
1891-1973

Dieuwertje Maartje Nobel
1922-2012

1951

Maarten Sluis
1921-1974


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Online Begraafplaatsen - Nederlandse Begraafplaatsen, via https://www.myheritage.nl/research/colle...
      Dieuwertje Maartje Nobel
      Geboorte: 16 sep 1922
      Datum overlijden: 13 mei 2012
      Begraafplaats: Westwoud, Netherlands
      Leeftijd: 89
      Partner: Sluis
      Begraven met
      Naam; Leeftijd; Voorgestelde alternatieven
      Dieuwertje Maartje Nobel; 89;
      Maarten Sluis; 52;

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 16 september 1922 lag tussen 9,3 °C en 14,9 °C en was gemiddeld 11,8 °C. Er was 4,5 uur zonneschijn (36%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1922: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,0 miljoen inwoners.
      • 11 april » Benoeming van de Nederlander Johannes Olav Smit tot apostolisch vicaris van Noorwegen.
      • 16 april » Duitsland en de Sovjet-Unie ondertekenen het Verdrag van Rapallo.
      • 5 juli » Eerste verkiezingen in Nederland met actief vrouwenkiesrecht.
      • 24 november » Mussolini krijgt van het Italiaanse parlement voor één jaar dictatoriale bevoegdheden.
      • 26 november » Howard Carter en Lord Carnarvon betreden de tombe van de Egyptische farao Toetanchamon.
      • 16 december » Gabriel Narutowicz, de eerste president van Polen, wordt vermoord.
    • De temperatuur op 19 april 1951 lag tussen 2,4 °C en 11,5 °C en was gemiddeld 7,7 °C. Er was 7,9 uur zonneschijn (56%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 7 augustus 1948 tot 15 maart 1951 was er in Nederland het kabinet Drees - Van Schaik met als eerste ministers Dr. W. Drees (PvdA) en Mr. J.R.H. van Schaik (KVP).
    • Van 15 maart 1951 tot 2 september 1952 was er in Nederland het kabinet Drees I met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
    • In het jaar 1951: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 10,2 miljoen inwoners.
      • 18 februari » Joseph Baeten volgt de overleden Petrus Hopmans op als bisschop van Breda.
      • 6 maart » Proces tegen Ethel en Julius Rosenberg begint
      • 18 juli » De Nederlandse wielrenner Wim van Est valt in de Ronde van Frankrijk in de afdaling van de Col d'Aubisque in een ravijn, en moet als leider opgeven.
      • 10 september » Het Verenigd Koninkrijk begint een economische boycot van Iran.
      • 31 oktober » De eerste zebrapaden worden in Groot-Brittannië in gebruik genomen.
      • 28 december » Oprichting van Het Apostolisch Genootschap
    • De temperatuur op 13 mei 2012 lag tussen 0,9 °C en 14,3 °C en was gemiddeld 8,8 °C. Er was 9,5 uur zonneschijn (61%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van donderdag 14 oktober 2010 tot maandag 5 november 2012 was er in Nederland het kabinet Rutte I met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
    • Van maandag 5 november 2012 tot donderdag 26 oktober 2017 was er in Nederland het kabinet Rutte II met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
    • In het jaar 2012: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 16,7 miljoen inwoners.
      • 15 januari » Op Kiribati wordt president Anote Tong herkozen met ruim 42 procent van de stemmen.
      • 12 april » In de Nederlandse plaats Nieuwegein wordt een vestiging van het geldtransportbedrijf G4S gewelddadig overvallen.
      • 23 juni » De Boliviaanse regering besluit het leger in te zetten om de veiligheid op de openbare weg te garanderen, omdat een staking van de politie uit de hand dreigt te lopen.
      • 9 augustus » Titelverdediger Amerika wint het vijfde olympische voetbaltoernooi voor vrouwen door Japan in de finale met 2-1 te verslaan.
      • 30 oktober » De Rwandese oppositieleidster Victoire Ingabire wordt in Kigali tot acht jaar cel veroordeeld wegens deelname aan een terroristische samenzwering tegen de veiligheid van de staat en het ontkennen van de genocide van 1994 in Rwanda.
      • 29 november » Palestina wordt door de Algemene Vergadering van de Verenigde Naties met 138 tegen 9 stemmen erkend als waarnemend niet-lidstaat. Palestina wordt daarmee door de VN erkend als soevereine staat.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Nobel

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Nobel.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Nobel.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Nobel (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Haker is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Piet Haker, "Stamboom Haker", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-haker/I502201.php : benaderd 18 januari 2026), "Dieuwertje Maartje Nobel (1922-2012)".