De temperatuur op 16 september 1926 lag tussen 7,7 °C en 19,6 °C en was gemiddeld 13,3 °C. Er was 8,6 uur zonneschijn (68%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
8 maart » Vier maanden na de Nacht van Kersten krijgt Nederland een nieuwe regering, het kabinet-De Geer I.
18 april » Oprichting van de Ecuadoraanse voetbalclub Club 9 de Octubre.
7 juni » De Catalaanse architect Antoni Gaudí wordt aangereden door een tram in zijn woonplaats Barcelona. Hij sterft enkele dagen later.
13 juni » In de Estische hoofdstad Tallinn wordt het Kadrioru Stadion geopend.
10 november » In Brussel vindt het kerkelijk huwelijk plaats van de jonge Belgische kroonprins Leopold met de Zweedse prinses Astrid.
25 december » Yoshihito, de 123ste keizer van Japan, sterft aan een hartaanval.
Trouwdag 21 mei 1951
De temperatuur op 21 mei 1951 lag tussen 6,7 °C en 15,0 °C en was gemiddeld 11,2 °C. Er was 6,0 mm neerslag gedurende 6,6 uur. Er was 0,5 uur zonneschijn (3%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
Van 7 augustus 1948 tot 15 maart 1951 was er in Nederland het kabinet Drees - Van Schaik met als eerste ministers Dr. W. Drees (PvdA) en Mr. J.R.H. van Schaik (KVP).
Van 15 maart 1951 tot 2 september 1952 was er in Nederland het kabinet Drees I met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
18 februari » Joseph Baeten volgt de overleden Petrus Hopmans op als bisschop van Breda.
7 maart » In een moskee in Teheran wordt de minister-president van Perzië, Ali Razmara, vermoord door een lid van de fundamentalistische moslimorganisatie Fedayan I-Islam.
23 juni » De staat Washington in de Verenigde Staten wordt een zelfstandige rooms-katholieke kerkprovincie met het Aartsbisdom Seattle, het Bisdom Spokane en het nieuwe Bisdom Yakima
18 juli » De Nederlandse wielrenner Wim van Est valt in de Ronde van Frankrijk in de afdaling van de Col d'Aubisque in een ravijn, en moet als leider opgeven.
2 oktober » De eerste Nederlandse televisiezender, Nederland 1, wordt gelanceerd.
16 november » Leeuwarden: Kneppelfreed
Dag van overlijden 23 januari 2017
De temperatuur op 23 januari 2017 lag tussen -0,3 °C en 3,1 °C en was gemiddeld 1,6 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 0,2 uur zonneschijn (2%). Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
1 januari » António Guterres wordt secretaris-generaal van de Verenigde Naties, hij volgt Ban Ki-moon op.
3 maart » Nintendo brengt wereldwijd de Nintendo Switch uit.
16 april » Philippe Gilbert wint Nederlands enige wielerklassieker Amstel Gold Race voor de vierde keer in zijn carrière.
2 augustus » De verbindingsweg tussen de A13 en A16 ten noorden van Rotterdam mag worden aangelegd, concludeert de Raad van State, die alle bezwaren van milieuorganisaties en omwonenden van tafel veegt.
1 oktober » Max Verstappen wint de Grand Prix Formule 1 van Maleisië 2017. Het is zijn tweede zege in een Formule 1 race.
8 oktober » Het Duits voetbalelftal wint ook de tiende en laatste WK-kwalificatiewedstrijd, ditmaal van Azerbeidzjan, en is met 43 goals het meest trefzekere Europese land ooit in een kwalificatiereeks. Spanje (42 doelpunten in aanloop naar het EK van 2000) raakt het record kwijt.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Piet Haker, "Stamboom Haker", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-haker/I501863.php : benaderd 30 januari 2026), "C. Baalman (1926-2017)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.