Stamboom Haeck » Arie Johannes Krooswijk (± 1855-????)

Persoonlijke gegevens Arie Johannes Krooswijk 

  • Hij is geboren rond 1855 in Hendrik Ido Ambacht,Zuid Holland,Nederland.
  • Beroep: Bankwerker.
  • De biologische ouders zijn Johannis Arie Krooswijk en Paulina van Klaveren
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 24 januari 2011.

Gezin van Arie Johannes Krooswijk

(1) Hij is getrouwd met Plonia Adriana Stout.

Zij zijn getrouwd op 26 oktober 1877 te Alblasserdam,Zuid Holland,Nederland.Bron 1


Kind(eren):

  1. Plonia Krooswijk  1878-????
  2. Leendert Krooswijk  1880-1880
  3. Grietje Krooswijk  1883-????
  4. Paulina Krooswijk  1885-????


(2) Hij is getrouwd met Clasina Maria Hazebroek.

Zij zijn getrouwd op 29 december 1892 te Charlois,Zuid Holland,Nederland.Bron 2


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Arie Johannes Krooswijk?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Arie Johannes Krooswijk

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Arie Johannes Krooswijk

Arie Johannes Krooswijk
± 1855-????

(1) 1877
(2) 1892

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Huwelijks Aktenummer: 28 Alblasserdam
  2. Huwelijksakte Aktenummer: 99 Charlois 1892 -051

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 29 december 1892 lag rond de -0,1 °C. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 91%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 21 augustus 1891 tot 9 mei 1894 was er in Nederland het kabinet Van Tienhoven met als eerste minister Mr. G. van Tienhoven (unie-liberaal).
  • In het jaar 1892: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 13 januari » Jaap Eden wordt de eerste Nederlandse wereldkampioen in de schaatsgeschiedenis.
    • 28 januari » Oprichting van de Amsterdamsche Hockey & Bandy Club.
    • 24 mei » Octrooiaanvraag van Thomas Edison op de elektrische spoorweg.
    • 7 juli » De Nederlander Janus Ooms wint als eerste niet-Britse roeier de Diamond Sculls in Henley, het officieuze wereldkampioenschap.
    • 25 november » De Franse baron Pierre de Coubertin lanceert het idee de Olympische Spelen in moderne vorm te doen herleven.
    • 18 december » Wereldpremière van De notenkraker van Tsjaikovski in het Mariinskitheater te Sint-Petersburg.

Over de familienaam Krooswijk


De publicatie Stamboom Haeck is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Max Haeck, "Stamboom Haeck", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-haeck/I1119.php : benaderd 19 januari 2026), "Arie Johannes Krooswijk (± 1855-????)".