Stamboom Guy Spillebeen » Marie Augustine DELETRAIN (1868-1942)

Persoonlijke gegevens Marie Augustine DELETRAIN 

  • Zij is geboren op 23 maart 1868 in Amougies, Hainaut, Belgique.
  • Beroep: Cuisinière, quincaillère.
  • Woonachtig:
    • in het jaar 1896: rue du Bois Saint Etienne 3, Lille, France.
    • na 09/1905: rue Kuhlmann 16, Lille, France.
    • in het jaar 1899: rue Brûle-Maison 110, Lille, France.
    • in het jaar 09: 30 Place de la Nouvelle Aventure, Wazemmes, France.
    • tussen 1925 en 1928: 49 rue du Marché, Lille, France.
    • A partir de juin 1928: rue Couture d'Orroir, Amougies, Belgique.
  • Zij is overleden op 27 oktober 1942 in Amougies, Hainaut, Belgique, zij was toen 74 jaar oud.
  • Een kind van Louis Joseph DELETRAIN en Marie Louise LESENNE

Gezin van Marie Augustine DELETRAIN

(1) Zij is getrouwd met Louis Fleuris MARTIN.

Louis Joseph Deletrain était présent au mariage de sa fille à Lille.

Zij zijn getrouwd op 6 september 1905 te Lille, France, zij was toen 37 jaar oud.


(2) Zij is getrouwd met Camille Prudent DUCHENE.

Acte de mariage passé devant maître Albert Devey, notaire à Lille, le 11 juillet 1896.



Zij zijn getrouwd op 17 augustus 1896 te Lille, France, zij was toen 28 jaar oud.


Notities over Marie Augustine DELETRAIN

Habitait Lille depuis 1891.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Marie Augustine DELETRAIN?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Marie Augustine DELETRAIN

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Marie Augustine DELETRAIN

Julie LESSAIN
1800-1868

Marie Augustine DELETRAIN
1868-1942

(1) 1905
(2) 1896

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 23 maart 1868 lag rond de 4,5 °C. Er was 0.4 mm neerslag. De winddruk was 17 kgf/m2 en kwam overheersend uit het west-noord-westen. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 83%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 1 juni 1866 tot 4 juni 1868 was er in Nederland het kabinet Van Zuijlen van Nijevelt - Heemskerk met als eerste ministers Mr. J.P.J.A. graaf Van Zuijlen van Nijevelt (AR) en Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
    • Van 4 juni 1868 tot 4 januari 1871 was er in Nederland het kabinet Van Bosse - Fock met als eerste ministers Mr. P.P. van Bosse (liberaal) en Mr. C. Fock (liberaal).
    • In het jaar 1868: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
      • 30 januari » Charles Darwin publiceert Variations of Plants and Animals under Domestication
      • 23 juni » Christopher Sholes verkrijgt octrooi op de eerste schrijfmachine.
      • 7 augustus » Oprichting van de Rooms-katholieke Apostolische Prefectuur Denemarken.
      • 23 september » Puerto Rico verklaart zich onafhankelijk van Spanje.
      • 28 september » Koningin Isabella II van Spanje vlucht naar Frankrijk.
      • 1 oktober » Het eerste nummer van het rooms-katholieke blad De Maasbode verschijnt.
    • De temperatuur op 17 augustus 1896 lag rond de 16,0 °C. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 80%. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 9 mei 1894 tot 27 juli 1897 was er in Nederland het kabinet Roëll met als eerste minister Jonkheer mr. J. Roëll (oud-liberaal).
    • In het jaar 1896: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
      • 5 januari » In de Wiener Presse verschijnt het eerste, publieke artikel over de door Wilhelm Röntgen ontdekte röntgenstraling.
      • 1 februari » Première van de opera La bohème van Giacomo Puccini in Turijn, onder leiding van Arturo Toscanini.
      • 9 februari » Het eerste WK kunstschaatsen (alleen voor mannen) vindt plaats in Sint-Petersburg in Rusland.
      • 6 april » In Athene beginnen de eerste moderne Olympische Spelen.
      • 2 juni » De in Engeland werkende Italiaanse ingenieur Guglielmo Marconi ontvangt patent voor zijn uitvinding van de draadloze telegrafie.
      • 3 december » Herman Hollerith richt de Tabulating Machine Company op, een voorloper van IBM.
    • De temperatuur op 27 oktober 1942 lag tussen 6,2 °C en 11,4 °C en was gemiddeld 8,7 °C. Er was 3,6 mm neerslag gedurende 5,9 uur. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
    • In het jaar 1942: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 9,0 miljoen inwoners.
      • 11 januari » Japan verklaart Nederland de oorlog en valt Nederlands-Indië binnen.
      • 18 januari » Het koopvaardijschip Van Imhoff wordt door een Japans gevechtsvliegtuig tot zinken gebracht. De bewaking en bemanningsleden worden gered, maar meer dan 400 Duitse geïnterneerde burgers verdrinken.
      • 13 maart » Het dragen van een Jodenster wordt verplicht voor de joden in Nederland, België en Frankrijk.
      • 3 mei » In concentratiekamp Sachsenhausen worden 72 Nederlanders geëxecuteerd. Het merendeel was lid van de Ordedienst.
      • 9 juli » 9 leden van de verzetsgroep De Oranjewacht, samen met de groep Geuzen van Bernard IJzerdraat uit Schiedam de eerste Nederlandse verzetsgroep worden gefusilleerd door de Duitsers in Fort bij Rijnauwen bij Bunnik. Onder de doden is de oprichter van de groep, Piet Hoefsloot.
      • 26 november » Première van de film Casablanca in New York.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam DELETRAIN


    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    G. Spillebeen, "Stamboom Guy Spillebeen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-guy-spillebeen/I1377.php : benaderd 2 maart 2026), "Marie Augustine DELETRAIN (1868-1942)".