Stamboom Gudeke » Berta van Doormalen

Persoonlijke gegevens Berta van Doormalen 

Bron 1

Gezin van Berta van Doormalen

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Berta van Doormalen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Berta van Doormalen

Berthen Nn
1395-????
Ardt Houtappels
± 1400-± 1467
Aleijt Houtappels
± 1437-± 1518

Berta van Doormalen
????-


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. GEDCOM File : gudeke.ged, De Keyser, Guido

    Over de familienaam Van Doormalen


    De publicatie Stamboom Gudeke is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Guido De Keyser, "Stamboom Gudeke", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-gudeke/I8871.php : benaderd 28 februari 2026), "Berta van Doormalen".