Stamboom Gudeke » Joanna Maria de Keyser (1911-1949)

Persoonlijke gegevens Joanna Maria de Keyser 

Bron 1

Gezin van Joanna Maria de Keyser

Zij is getrouwd met Alois van den Einde.Bron 1

Zij zijn getrouwd in het jaar 1936, zij was toen 24 jaar oud.


Notities over Joanna Maria de Keyser



Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Joanna Maria de Keyser?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Joanna Maria de Keyser

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Joanna Maria de Keyser


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. GEDCOM File : gudeke.ged, De Keyser, Guido

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 27 oktober 1911 lag tussen 6,2 °C en 12,8 °C en was gemiddeld 9,2 °C. Er was 11,0 mm neerslag. Er was 3,1 uur zonneschijn (31%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
    • In het jaar 1911: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,0 miljoen inwoners.
      • 11 maart » Oprichting van de Franse voetbalclub US Concarneau uit de gelijknamige plaats in Bretagne.
      • 14 maart » Germano Boettcher Sobrinho, Braziliaans voetbaldoelman († 1977)
      • 10 juli » Brand in twaalf panden op de Dam te Zaandam, zes doden.
      • 23 oktober » Italiaans-Turkse Oorlog: Kapitein-Vlieger Carlos Piazza steeg op 23 oktober 1911 om 06:19 uur met zijn Blériot XI op voor een verkenningsvlucht, om zo de Turks-Arabische opmars te lokaliseren. Hierdoor legde Kapitein-Vlieger Carlos Piazza de eerste oorlogsvlucht af in de geschiedenis en was de Blériot XI het eerste militaire vliegtuig dat ingezet werd tijdens een oorlog. Gevolgd door Kapitein-Vlieger Ricardo Moizo in een Nieuport.
      • 12 december » Hoofdstad van India wordt New Delhi, dat was voordien Calcutta .
      • 30 december » Sun Yat-sen wordt gekozen als eerste president van de republiek China.
    • De temperatuur op 12 januari 1949 lag tussen 0,3 °C en 5,4 °C en was gemiddeld 2,6 °C. Er was 2,5 mm neerslag gedurende 2,5 uur. Er was 4,5 uur zonneschijn (55%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 7 augustus 1948 tot 15 maart 1951 was er in Nederland het kabinet Drees - Van Schaik met als eerste ministers Dr. W. Drees (PvdA) en Mr. J.R.H. van Schaik (KVP).
    • In het jaar 1949: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 9,9 miljoen inwoners.
      • 25 januari » In Israël worden de eerste verkiezingen gehouden.
      • 10 maart » Verheffing van de Apostolische Prefectuur Bandjarmasin in Indonesië tot Apostolisch vicariaat Bandjarmasin.
      • 5 mei » Tien Europese landen stellen de Raad van Europa in, de eerste stap op weg naar een verenigd Europa.
      • 23 augustus » De Presidentiële Raad wordt ingevoerd als collectief staatshoofd van Hongarije tot de afschaffing in 1986.
      • 1 oktober » Koningin Juliana onthult een monument ter nagedachtenis aan de slachtoffers van de Razzia van Putten.
      • 7 oktober » De Duitse Democratische Republiek (DDR) wordt gevormd.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    • 1906 » Jef Dervaes, Belgisch wielrenner († 1986)
    • 1910 » Mark Light, Amerikaans autocoureur († 1975)
    • 1913 » Luigi Piotti, Italiaans autocoureur († 1971)
    • 1914 » Dylan Thomas, Brits schrijver en dichter († 1953)
    • 1914 » Eluned Phillips, Welsh bard († 2009)
    • 1916 » Kazimierz Brandys, Pools schrijver (overleden 2000

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam De Keyser


    De publicatie Stamboom Gudeke is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Guido De Keyser, "Stamboom Gudeke", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-gudeke/I207.php : benaderd 4 februari 2026), "Joanna Maria de Keyser (1911-1949)".