Stamboom Grooten » Jantien Derkje "Tineke" Grooten (1943-2014)

Persoonlijke gegevens Jantien Derkje "Tineke" Grooten 


Gezin van Jantien Derkje "Tineke" Grooten

Zij is getrouwd met (Niet openbaar).

Zij zijn getrouwd op 28 april 1967 te Borger (Drenthe), zij was toen 24 jaar oud.Bron 1


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)


Tijdbalk Jantien Derkje "Tineke" Grooten

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Jantien Derkje Grooten

Jantje Smit
1878-1956
Derk Wever
1867-1939
Jantien Schut
1866-1928
Jantina Wever
1910-1975

Jantien Derkje Grooten
1943-2014

1967
(Niet openbaar)

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. (Niet openbaar)
    2. (Niet openbaar)

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 7 april 1943 lag tussen 0,6 °C en 11,9 °C en was gemiddeld 5,3 °C. Er was 9,7 mm neerslag gedurende 7,1 uur. Er was 1,0 uur zonneschijn (8%). De gemiddelde windsnelheid was 6 Bft (krachtige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
    • In het jaar 1943: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 9,1 miljoen inwoners.
      • 2 februari » Een Britse Pathfinder Stirling stort neer bij Hardinxveld-Giessendam (Rotterdam) in Nederland waarna de Duitsers de overblijfselen van een H2S cm-radar vonden. Het gevonden Rotterdam Gerät was de aanleiding om een wedren tegen de tijd te starten om de Britten bij te benen in de ontwikkeling van de cm-radar.
      • 13 april » De nazi's treffen massagraven aan van duizenden Poolse officieren, vermoord door de NKVD in 1940, bij Katyn.
      • 22 april » Albert Hofmann schrijft zijn eerste rapport over de hallucinogene eigenschappen van lsd.
      • 19 juli » De "open stad" Rome wordt door de geallieerden gebombardeerd.
      • 24 augustus » Einde van de Conferentie van Quebec.
      • 11 september » De nazi's beginnen met de vernietiging van de getto's van Minsk en Lida in Wit-Rusland.
    • De temperatuur op 28 april 1967 lag tussen 4,6 °C en 13,9 °C en was gemiddeld 8,9 °C. Er was 0,4 mm neerslag gedurende 1,1 uur. Er was 9,2 uur zonneschijn (63%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 22 november 1966 tot 5 april 1967 was er in Nederland het kabinet Zijlstra met als eerste minister Prof. dr. J. Zijlstra (ARP).
    • Van 5 april 1967 tot dinsdag 6 juli 1971 was er in Nederland het kabinet De Jong met als eerste minister P.J.S. de Jong (KVP).
    • In het jaar 1967: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 12,5 miljoen inwoners.
      • 2 januari » Voor het eerst wordt reclame uitgezonden op de Nederlandse televisie.
      • 28 mei » Oprichting van de IJslandse voetbalclub Fylkir Reykjavík.
      • 30 mei » De onafhankelijke Republiek Biafra wordt uitgeroepen.
      • 1 juni » Het Beatles-album Sgt. Pepper's Lonely Hearts Club Band komt uit in het Verenigd Koninkrijk.
      • 13 juni » Benoeming van Jozef-Maria Heuschen tot eerste bisschop van Hasselt in België.
      • 15 augustus » Apostolische Constitutie Regimini Ecclesiae Universae van paus Paulus VI tot reorganisatie van de Romeinse Curie.
    • De temperatuur op 10 augustus 2014 lag tussen 13,8 °C en 22,5 °C en was gemiddeld 18,2 °C. Er was 10,2 mm neerslag gedurende 4,6 uur. Er was 2,3 uur zonneschijn (15%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
    • Koning Willem-Alexander (Huis van Oranje-Nassau) is van 30 april 2013 tot heden vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van maandag 5 november 2012 tot donderdag 26 oktober 2017 was er in Nederland het kabinet Rutte II met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
    • In het jaar 2014: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 16,8 miljoen inwoners.
      • 1 januari » Colorado is de eerste Amerikaanse staat waar de vrije verkoop van marihuana is toegestaan.
      • 7 januari » Noord-Amerika kampt met extreme kou waarbij de temperatuur daalt tot onder de 30 graden onder nul. Alleen al in de Verenigde Staten vallen er 21 doden. Zie het artikel Koudegolf van 2013 en 2014 in Noord-Amerika.
      • 7 februari » In Sotsji, Rusland, worden de XXIIe Olympische Winterspelen geopend. De Spelen duren tot en met 23 februari.
      • 7 september » Jeroen Dubbeldam behaalt als eerste Nederlandse springruiter in de geschiedenis de wereldtitel.
      • 27 oktober » Attractiepark Toverland sluit de attractie Woudracer voorgoed.
      • 27 november » Het Nederlands vrouwenvoetbalelftal plaatst zich voor het eerst in de geschiedenis voor een wereldkampioenschap.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Grooten

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Grooten.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Grooten.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Grooten (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Grooten is opgesteld door Bert Grooten (contact is niet mogelijk).
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Bert Grooten, "Stamboom Grooten", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-grooten/I307.php : benaderd 12 februari 2026), "Jantien Derkje "Tineke" Grooten (1943-2014)".