Stamboom Groot, Schellinkhout » Nicolaas Slenters (1902-1961)

Persoonlijke gegevens Nicolaas Slenters 


Gezin van Nicolaas Slenters

Hij is getrouwd met Maria Orij.

Kinderen : Theo, Peter, Nico.

Zij zijn getrouwd


Notities over Nicolaas Slenters

Nicolaas was zakkennaaier, woonden op Zeglis 27, Alkmaar.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Nicolaas Slenters?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Nicolaas Slenters

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Nicolaas Slenters

Nicolaas Slenters
1902-1961


Maria Orij
1907-1973


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 12 juni 1961 lag tussen 10,8 °C en 16,7 °C en was gemiddeld 13,2 °C. Er was 6,7 mm neerslag gedurende 4,7 uur. Er was 1,4 uur zonneschijn (8%). Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 19 mei 1959 tot 24 juli 1964 was er in Nederland het kabinet De Quay met als eerste minister Prof. dr. J.E. de Quay (KVP).
  • In het jaar 1961: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 11,6 miljoen inwoners.
    • 3 maart » Hassan II wordt koning van Marokko.
    • 11 april » Begin van het proces tegen Adolf Eichmann in Jeruzalem.
    • 9 juni » In Turkije wordt een nieuwe grondwet van kracht met een tweekamerstelsel, die de militaire regering heeft aangenomen.
    • 28 september » De Verenigde Arabische Republiek tussen Egypte en Syrië valt uit elkaar.
    • 10 november » Oprichting van de Costa Ricaanse voetbalclub Santos de Guápiles.
    • 8 december » Heroprichting van het Bisdom Antwerpen in België, dat eerder bestond van 1559 tot 1801. De naam van het Aartsbisdom Mechelen wordt gewijzigd in Mechelen-Brussel.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Slenters

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Slenters.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Slenters.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Slenters (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Maria Vos-Blekemolen, "Stamboom Groot, Schellinkhout", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-groot-schellinkhout/I3885.php : benaderd 18 februari 2026), "Nicolaas Slenters (1902-1961)".