Stamboom Groet » Jannie Johanna Rietvink (1938-2009)

Persoonlijke gegevens Jannie Johanna Rietvink 


Gezin van Jannie Johanna Rietvink

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jannie Johanna Rietvink?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Jannie Johanna Rietvink

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Jannie Johanna Rietvink

Klaas Rietvink
± 1909-????

Jannie Johanna Rietvink
1938-2009


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 25 maart 1938 lag tussen 2,9 °C en 11,7 °C en was gemiddeld 7,7 °C. Er was 13,4 mm neerslag gedurende 10,5 uur. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 24 juni 1937 tot 25 juli 1939 was er in Nederland het kabinet Colijn IV met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • In het jaar 1938: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,6 miljoen inwoners.
      • 6 april » Ontdekking van teflon door Roy Plunkett.
      • 12 juni » Opening van het gerenoveerde Stade Chaban-Delmas in de Franse stad Bordeaux.
      • 19 juni » Italië wint in Frankrijk de wereldtitel door Hongarije in de finale van het WK voetbal met 4-2 te verslaan.
      • 10 augustus » In de Colombiaanse stad Bogotá wordt het Estadio El Campín officieel in gebruik genomen met de interlandwedstrijd tussen Colombia en Ecuador.
      • 27 september » Het passagiersschip Queen Elisabeth wordt te water gelaten en gedoopt door Koningin-gemalin Elisabeth. Het schip speelt een belangrijke rol in WO II als snel troepenschip.
      • 10 november » Kristallnacht (nacht van 9 op 10 november).
    • De temperatuur op 21 april 2009 lag tussen 5,6 °C en 18,6 °C en was gemiddeld 12,3 °C. Er was 13,2 uur zonneschijn (93%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
    • In het jaar 2009: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 16,5 miljoen inwoners.
      • 11 januari » Schaatser Sven Kramer wordt eerste op het EK Allround in Heerenveen.
      • 5 april » Opening van Gamla Ullevi, een voetbalstadion in het Zweedse Göteborg en thuishaven van IFK Göteborg, GAIS en Örgryte IS en het Zweeds vrouwenvoetbalelftal.
      • 1 juni » Een Airbus A330-200 van Air France verdwijnt boven de Atlantische Oceaan plots van de radar. Bij de vliegtuigramp met vlucht F447 komen 228 mensen om. Het is de grootste vliegtuigramp met een burgervliegtuig sinds 2001.
      • 26 juli » Het Mexicaans voetbalelftal wint de tiende editie van de CONCACAF Gold Cup door in de finale de Verenigde Staten met 5-0 te verslaan.
      • 18 oktober » Jenson Button wordt wereldkampioen Formule 1
      • 29 december » Somalische piraten kapen in de Golf van Aden een Britse tanker met vermoedelijk 26 bemanningsleden aan boord.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    • 1935 » Izabella Cywińska, Pools regisseur en politica
    • 1935 » Peter van Straaten, Nederlands tekenaar en schrijver († 2016)
    • 1937 » Sylvia Anderson, Brits stemactrice en producer († 2016)
    • 1938 » Fritz d'Orey, Braziliaans autocoureur
    • 1940 » Mina, Italiaans zangeres
    • 1940 » Jean David Ichbiah, Frans computerwetenschapper († 2007)

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Rietvink

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Rietvink.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Rietvink.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Rietvink (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Groet is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    G. Groet, "Stamboom Groet", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-groet/I553.php : benaderd 15 januari 2026), "Jannie Johanna Rietvink (1938-2009)".