Stamboom Grimmerink » Jan Plaggenmarsch (1917-2007)

Persoonlijke gegevens Jan Plaggenmarsch 


Gezin van Jan Plaggenmarsch

Hij is getrouwd met Albertha Lamberdina Boers.

Zij zijn getrouwd op 15 november 1940 te Hardenberg, hij was toen 23 jaar oud.


Notities over Jan Plaggenmarsch

Na het overlijden van moeder en de opname van vader in Wolfheze wordt Jan in 1926, 8 jaar oud, opgenomen in het gezin van zijn oom en tante Jan Harm Hutten en Hermina Veurink aan de Hardenbergerweg in Oud Bergentheim (de moeder van Jan, Zwaantje Veurink is een stiefzus van Hermina).
In 1949 is Jan met zijn vrouw en zijn tante Hermina (Minemeuje) verhuisd naar de Pallegarste in Mariënberg (toen nog Bergentheim), het ouderlijk huis van de familie Plaggenmarsch.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jan Plaggenmarsch?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Jan Plaggenmarsch

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Afbeelding(en) Jan Plaggenmarsch

Voorouders (en nakomelingen) van Jan Plaggenmarsch

Jan Veurink
1840-1896

Jan Plaggenmarsch
1917-2007

Jan Plaggenmarsch

1940

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 29 oktober 1917 was gemiddeld 4,4 °C. Er was 0,5 mm neerslag. Er was 1,8 uur zonneschijn (18%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • In het jaar 1917: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,5 miljoen inwoners.
      • 25 januari » De Maagdeneilanden (Deens-West-Indië) worden voor 25 miljoen dollar aan de Verenigde Staten verkocht.
      • 28 januari » Het Amerikaanse leger staakt de zoektocht naar Pancho Villa.
      • 12 februari » In Toluca wordt de Mexicaanse voetbalclub Deportivo Toluca FC opgericht.
      • 26 februari » In Utrecht wordt de eerste Jaarbeurs gehouden.
      • 10 november » De Derde Slag om Ieper gestreden tijdens de Eerste Wereldoorlog.
      • 8 december » De Turken, onder bevel van Erich von Falkenhayn, plannen een aanval op de Britse linies van Edmund Allenby. De Slag om Jeruzalem is begonnen.
    • De temperatuur op 15 november 1940 lag tussen 1,8 °C en 8,7 °C en was gemiddeld 5,0 °C. Er was 7,1 uur zonneschijn (80%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 10 augustus 1939 tot 3 september 1940 was er in Nederland het kabinet De Geer II met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
    • Van 3 september 1940 tot 27 juli 1941 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy I met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
    • In het jaar 1940: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,8 miljoen inwoners.
      • 14 maart » Dzsingisz Gabor, Nederlands politicus en bestuurder
      • 9 april » Tweede Wereldoorlog: Duitsland valt Denemarken en Noorwegen binnen.
      • 10 mei » Tweede Wereldoorlog: Nazi-Duitsland valt België, Nederland en Luxemburg binnen.
      • 20 mei » In Auschwitz wordt een concentratiekamp ingericht.
      • 17 juni » De RMS Lancastria werd getorpedeerd waarbij minimaal 4.000 vluchtelingen en RAF soldaten om het leven komen die geëvacueerd zijn na de Slag om Duinkerke.
      • 7 december » Diergaarde Blijdorp in Rotterdam wordt officieel geopend.
    • De temperatuur op 12 januari 2007 lag tussen 7,7 °C en 12,1 °C en was gemiddeld 10,1 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 0,5 uur zonneschijn (6%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van vrijdag 7 juli 2006 tot donderdag 22 februari 2007 was er in Nederland het kabinet Balkenende III met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
    • Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
    • In het jaar 2007: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 16,3 miljoen inwoners.
      • 9 januari » De Amerikaanse atoomonderzeeboot USS Newport News komt in de Straat van Hormuz in aanvaring met de Japanse supertanker Mogamigawa.
      • 14 januari » De Franse regeringspartij UMP kiest Nicolas Sarkozy als kandidaat voor de presidentsverkiezingen in april.
      • 28 maart » Officiële opening van de Grand Canyon Skywalk.
      • 18 mei » De gorilla Bokito van Diergaarde Blijdorp springt over een beek en ontsnapt korte tijd uit zijn verblijf. Vier mensen raken gewond, van wie er één zwaargewond.
      • 23 mei » AC Milan wint de Champions League met een 2-1 overwinning op Liverpool.
      • 17 augustus » Laatste uitzending van omroep Tien.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Plaggenmarsch


    De publicatie Stamboom Grimmerink is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    G.W. Grimmerink, "Stamboom Grimmerink", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-grimmerink/I687.php : benaderd 11 maart 2026), "Jan Plaggenmarsch (1917-2007)".