Stamboom Grimmerink » Ebeltje "Eap" Malda (1917-1989)

Persoonlijke gegevens Ebeltje "Eap" Malda 


Gezin van Ebeltje "Eap" Malda

Zij is getrouwd met Fokke Jitzes Hoogterp.

Zij zijn getrouwd op 13 mei 1942 te Ferwerderadeel, zij was toen 24 jaar oud.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)
  3. (Niet openbaar)


Notities over Ebeltje "Eap" Malda

Woonde te Vaardeburen

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Ebeltje "Eap" Malda?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Ebeltje "Eap" Malda

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Ebeltje Malda


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 2 juni 1917 lag tussen 10,8 °C en 22,5 °C en was gemiddeld 16,2 °C. Er was 4,7 mm neerslag. Er was 7,9 uur zonneschijn (48%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • In het jaar 1917: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,5 miljoen inwoners.
      • 1 mei » Oprichting van de Congregatie voor de Oosterse Kerken van de Romeinse Curie door paus Benedictus XV.
      • 12 juli » Troonsafstand van koning Constantijn I van Griekenland.
      • 4 augustus » Fransman Lucien Lévy vraagt patent aan voor een heterodyne ontvanger.
      • 7 november » Het Egyptische Expeditieleger wint de Derde Slag om Gaza.
      • 9 december » De Turken worden door de Britten verslagen. Jeruzalem wordt bevrijd.
      • 15 december » Matrozen van de Z 8 organiseren uit ontevredenheid over de slechte kwaliteit van het brood een eigen voedselactie. Hierbij wordt bij de aanleverende bakkerij het bedorven brood onder druk omgeruild.
    • De temperatuur op 13 mei 1942 lag tussen 9,7 °C en 14,1 °C en was gemiddeld 11,5 °C. Er was 8,4 mm neerslag gedurende 6,2 uur. Er was 0,3 uur zonneschijn (2%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
    • In het jaar 1942: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 9,0 miljoen inwoners.
      • 8 maart » De Nederlandse strijdkrachten geven zich over; Nederlands-Indië wordt door Japan bezet.
      • 18 april » De Doolittle Raid op Japan vindt plaats waarbij Tokio voor het eerst wordt gebombardeerd door B-25's.
      • 1 juli » Het Centraal Vluchtelingenkamp Westerbork komt onder het bestuur van de Duitsers als Doorgangskamp Westerbork.
      • 22 juli » Tweede Wereldoorlog: de systematische deportatie van joden uit het getto in Warschau begint.
      • 23 augustus » De Slag om Stalingrad begint.
      • 28 november » Door een brand in de nachtclub Cocoanut Grove in Boston komen 491 mensen om.
    • De temperatuur op 13 juli 1989 lag tussen 11,4 °C en 20,7 °C en was gemiddeld 15,9 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 6,3 uur zonneschijn (38%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van dinsdag 4 november 1986 tot dinsdag 7 november 1989 was er in Nederland het kabinet Lubbers II met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
    • Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
    • In het jaar 1989: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 14,8 miljoen inwoners.
      • 29 januari » Phobos 2 bereikt Mars en plaatst zich in een baan om de planeet.
      • 19 februari » Opening van de evenementenhal Stockholm Globe Arena, de latere Ericsson Globe, in Globen City in het stadsdeel Johanneshov in Stockholm.
      • 18 maart » In Egypte wordt een 4400-jaar-oude mummie gevonden in de Piramide van Cheops.
      • 29 juli » De Cubaanse atleet Javier Sotomayor scherpt bij atletiekwedstrijden in San Juan zijn eigen wereldrecord hoogspringen met 1 centimeter aan tot 2,44 meter.
      • 15 augustus » Zwemmer Giorgio Lamberti uit Italië scherpt bij de Europese kampioenschappen in Bonn het wereldrecord op de 200 meter vrije slag aan tot 1.46,69 seconden.
      • 6 december » In Montreal, Canada schiet een man 14 vrouwen dood op een hogeschool.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Malda

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Malda.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Malda.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Malda (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Grimmerink is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    G.W. Grimmerink, "Stamboom Grimmerink", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-grimmerink/I542.php : benaderd 23 januari 2026), "Ebeltje "Eap" Malda (1917-1989)".