Stamboom Graat » Bernard F. Albers (1916-2000)

Persoonlijke gegevens Bernard F. Albers 

Bronnen 1, 2
  • Hij is geboren op 4 juni 1916 in Depere,Brown,WI.
  • Woonachtig:
    • in het jaar 1920: .
      Address:
      Address2: De Pere Ward 4, Brown, Wisconsin, United States
    • in het jaar 1930: .
      Address:
      Address2: De Pere, Brown, Wisconsin, United States
    • in het jaar 1935: .
      Address:
      Address2: Same House
    • in het jaar 1940: .
      Address:
      Address2: Ward 4, De Pere, De Pere City, Brown, Wisconsin, United States
  • (_UPD) : 6 DEC 2020 05:27:21 GMT -0500.
  • (Fact 1) PRIVATE.
  • (Fact 2) PRIVATE.
  • (Fact 3) PRIVATE.
  • (Fact 4) PRIVATE.
  • (Fact 5) PRIVATE.
  • (Fact 6) PRIVATE.
  • (Fact 7) PRIVATE.
  • (Fact 8) PRIVATE.
  • (Fact 9) PRIVATE.
  • (Fact 10) PRIVATE.
  • (Fact 11) PRIVATE.
  • (Fact 12) PRIVATE.
  • (Fact 13) PRIVATE.
  • Hij is overleden op 2 september 2000 in Green Bay,Brown,WI, hij was toen 84 jaar oud.
  • Hij is begraven op 7 september 2000 in Depere,Brown,WI.
  • Een kind van Peter Martin Albers en Mary Mintin

Gezin van Bernard F. Albers

Hij had een relatie met Dolores A. Vancamp.


Kind(eren):


Gebeurtenis (Marriage Fact) PRIVATE.

Gebeurtenis (Private-Begin) PRIVATE.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Bernard F. Albers?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Bernard F. Albers

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. FamilySearch Stamboom, via https://www.myheritage.nl/research/colle...
    Bernard F. Albers<br>Geslacht: Man<br>Geboorte: 4 jun 1916 - Depere,Brown,WI<br>Woonplaats: 1920 - De Pere Ward 4, Brown, Wisconsin, United States<br>Woonplaats: 1930 - De Pere, Brown, Wisconsin, United States<br>Woonplaats: 1935 - Same House<br>Woonplaats: 1940 - Ward 4, De Pere, De Pere City, Brown, Wisconsin, United States<br>Overlijden: 2 sep 2000 - Green Bay,Brown,WI<br>Begrafenis: 7 sep 2000 - Depere,Brown,WI<br>Ouders: Peter Martin Albers, Mary Albers (geboren Minten)<br>Broers/zusters: Mathilda Quinette (geboren Albers), Jerome Peter Albers, Ralph W. Albers, Henry M. Albers, Johanna Marie Vandenheuvel (geboren Albers), Ambrose Henry “Sam” Albers
  2. (Niet openbaar)

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 4 juni 1916 lag tussen 2,0 °C en 18,0 °C en was gemiddeld 11,1 °C. Er was 5,8 uur zonneschijn (35%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1916: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,4 miljoen inwoners.
    • 3 februari » Tristan Tzara publiceert in Zürich zijn Dada-manifest.
    • 21 februari » Frankrijk - begin van de Slag om Verdun.
    • 31 mei » Begin van de Zeeslag bij Jutland, ook wel gekend als de Slag voor het Skagerrak.
    • 15 december » Einde van de Slag om Verdun.
    • 29 december » Grigori Raspoetin wordt vermoord.
    • 30 december » Kroning van Karel I van Oostenrijk en Zita van Bourbon-Parma tot koning en koningin van Hongarije in Boedapest.
  • De temperatuur op 2 september 2000 lag tussen 12,4 °C en 18,1 °C en was gemiddeld 14,5 °C. Er was 6,2 mm neerslag gedurende 4,4 uur. Er was 2,3 uur zonneschijn (17%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 3 augustus 1998 tot maandag 22 juli 2002 was er in Nederland het kabinet Kok II met als eerste minister W. Kok (PvdA).
  • In het jaar 2000: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 15,9 miljoen inwoners.
    • 24 maart » Klaas de Vries wordt Nederlands minister van Binnenlandse Zaken, ter vervanging van de afgetreden Bram Peper. Willem Vermeend volgt De Vries op als minister van Sociale Zaken, en Wouter Bos wordt in plaats van Vermeend staatssecretaris van Financiën.
    • 30 juni » Op het Roskilde Festival in Kopenhagen worden negen mensen doodgedrukt tijdens een optreden van de Amerikaanse popgroep Pearl Jam.
    • 4 september » De AEX-index bereikt het hoogste punt ooit: 1546,03 (gulden-)punten (in euro’s: 701,56 punten). Hierna zal de koers tot begin 2003 een dalende lijn inzetten.
    • 19 september » Pieter van den Hoogenband scherpt bij de Olympische Spelen in Sydney het wereldrecord op de 100 meter vrije slag aan tot 47,84. De Nederlander doet dat in de halve finales. Het oude record (48,18) stond sinds drie dagen op naam van de Australische zwemmer Michael Klim.
    • 22 september » Het Amsterdamse gerechtshof laat journalist Koen Voskuil (25) van het gratis dagblad Sp!ts opsluiten, omdat hij weigert de naam te noemen van een anonieme bron die hij opvoert in een artikel over een Amsterdamse strafzaak.
    • 27 november » Servië en Montenegro wordt lid van de OVSE.
  • De temperatuur op 7 september 2000 lag tussen 14,8 °C en 18,6 °C en was gemiddeld 15,9 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 2,6 uur zonneschijn (20%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 3 augustus 1998 tot maandag 22 juli 2002 was er in Nederland het kabinet Kok II met als eerste minister W. Kok (PvdA).
  • In het jaar 2000: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 15,9 miljoen inwoners.
    • 22 januari » Gastland Ghana begint de 22ste editie van het Afrikaans kampioenschap voetbal met een 1-1 gelijkspel tegen Kameroen in het Accra Sports Stadion in Accra.
    • 6 mei » HC Bloemendaal prolongeert de landstitel in de Nederlandse hockeyhoofdklasse door Hockeyclub 's-Hertogenbosch met 5-0 te verslaan in de derde wedstrijd uit de finale van de play-offs.
    • 24 mei » Real Madrid CF wint de Champions League. In de finale in Parijs is de Spaanse voetbalclub met 3-0 te sterk voor het eveneens Spaanse Valencia.
    • 25 juli » Een vliegtuigongeluk in een voorstad van Parijs met een Concorde kost 113 mensenlevens. De ramp leidde uiteindelijk tot de beëindiging van het Concorde-programma in 2003.
    • 20 september » Oud-discuswerpster María Urrutia wint als gewichthefster de eerste gouden olympische medaille ooit voor Colombia.
    • 8 oktober » In België zijn er gemeente-, districts- en provincieraadsverkiezingen.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Albers

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Albers.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Albers.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Albers (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Graat is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Paul Graat, "Stamboom Graat", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-graat/I7892.php : benaderd 22 januari 2026), "Bernard F. Albers (1916-2000)".