Stamboom Graat » Willem Frerejean (1835-1891)

Persoonlijke gegevens Willem Frerejean 

Bron 1

Gezin van Willem Frerejean

(1) Hij is getrouwd met Anna Hubertina Reypool Reijpool.

Zij zijn getrouwd op 21 januari 1863 te Maastricht, The Netherlands, hij was toen 27 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Agnes Frerejean  1867-1868
  2. Hubertina Frerejean  1870-1899


(2) Hij is getrouwd met Anna Magdalena Scharis.

Zij zijn getrouwd op 21 januari 1863 te Maastricht, Limburg, Netherlands, hij was toen 27 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Hubertina Frerejean  1869-????
  2. Agnes Frerejean  1867-????
  3. Willem Scharis  1863-1863


Notities over Willem Frerejean

Bron Burgerlijke stand - Geboorte
Archieflocatie Regionaal Historisch Centrum Limburg
Algemeen Inventarisnr: 31
Gemeente: Maastricht
Soort akte: Geboorteakte
Aktenummer: 164
Aangiftedatum: 14-03-1835
Kind Willem Frerejean
Geslacht: M
Geboortedatum: 13-03-1835
Vader Willem Frerejean
Moeder Anna Christina Loer
Nadere informatie Gewettigd bij huwelijk door Willem Frerejean op 21-06-1838 te Maastricht

Bron Burgerlijke stand - Huwelijk
Archieflocatie Regionaal Historisch Centrum Limburg
Algemeen Toegangnr: 12.059
Inventarisnr: 184
Gemeente: Maastricht
Soort akte: Huwelijksakte
Aktenummer: 0
Datum: 21-01-1863
Bruidegom Willem Frerejean
Geboorteplaats: Maastricht
Bruid Anna Magdalena Scharis
Geboorteplaats: Maastricht
Vader bruidegom Willem Frerejean
Moeder bruidegom Anna Christina Ler
Vader bruid Joannes Wilhelmus Nicolaus Scharis
Moeder bruid Josephina Reypool
Nadere informatie Erkenning Willem Scharis,geb.Maastricht 02-01-1863

Bron Burgerlijke stand - Geboorte

Archieflocatie Regionaal Historisch Centrum Limburg

Algemeen Inventarisnr: 31

Gemeente: Maastricht

Soort akte: Geboorteakte

Aktenummer: 164

Aangiftedatum: 14-03-1835

Kind Willem Frerejean

Geslacht: M

Geboortedatum: 13-03-1835

Vader Willem Frerejean

Moeder Anna Christina Loer

Nadere informatie Gewettigd bij huwelijk door Willem Frerejean op 21-06-1838 te Maastricht

Bron Burgerlijke stand - Huwelijk

Archieflocatie Regionaal Historisch Centrum Limburg

Algemeen Toegangnr: 12.059

Inventarisnr: 184

Gemeente: Maastricht

Soort akte: Huwelijksakte

Aktenummer: 0

Datum: 21-01-1863

Bruidegom Willem Frerejean

Geboorteplaats: Maastricht

Bruid Anna Magdalena Scharis

Geboorteplaats: Maastricht

Vader bruidegom Willem Frerejean

Moeder bruidegom Anna Christina Ler

Vader bruid Joannes Wilhelmus Nicolaus Scharis

Moeder bruid Josephina Reypool

Nadere informatie Erkenning Willem Scharis,geb.Maastricht 02-01-1863

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Willem Frerejean?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Willem Frerejean

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. (Niet openbaar)

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 13 maart 1835 lag rond de 3,0 °C. De wind kwam overheersend uit het west-noord-westen. Typering van het weer: omtrent helder dampig. Bron: KNMI
  • De Republiek der Verenigde Nederlanden werd in 1794-1795 door de Fransen veroverd onder leiding van bevelhebber Charles Pichegru (geholpen door de Nederlander Herman Willem Daendels); de verovering werd vergemakkelijkt door het dichtvriezen van de Waterlinie; Willem V moest op 18 januari 1795 uitwijken naar Engeland (en van daaruit in 1801 naar Duitsland); de patriotten namen de macht over van de aristocratische regenten en proclameerden de Bataafsche Republiek; op 16 mei 1795 werd het Haags Verdrag gesloten, waarmee ons land een vazalstaat werd van Frankrijk; in 3.1796 kwam er een Nationale Vergadering; in 1798 pleegde Daendels een staatsgreep, die de unitarissen aan de macht bracht; er kwam een nieuwe grondwet, die een Vertegenwoordigend Lichaam (met een Eerste en Tweede Kamer) instelde en als regering een Directoire; in 1799 sloeg Daendels bij Castricum een Brits-Russische invasie af; in 1801 kwam er een nieuwe grondwet; bij de Vrede van Amiens (1802) kreeg ons land van Engeland zijn koloniën terug (behalve Ceylon); na de grondwetswijziging van 1805 kwam er een raadpensionaris als eenhoofdig gezag, namelijk Rutger Jan Schimmelpenninck (van 31 oktober 1761 tot 25 maart 1825).
  • In het jaar 1835: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 2,9 miljoen inwoners.
    • 30 januari » Poging tot moord op President van de Verenigde Staten Andrew Jackson. Dit is de eerste moordaanslag op een president van de VS.
    • 14 maart » Giovanni Schiaparelli, Italiaans astronoom, 'ontdekker' van de kanalen op de planeet Mars († 1910)
    • 5 mei » De eerste spoorweg op het Europees continent wordt in gebruik genomen tussen Brussel en Mechelen. De lijn was 20km lang.
    • 12 september » De dirigent Wilhelm Friedrich Wieprecht en de muziekinstrumentenbouwer Johann Gottfried Moritz vragen het patent aan voor hun "Bass Tuba" in F1.
  • De temperatuur op 21 januari 1863 lag rond de 4,2 °C. De winddruk was 25 kgf/m2 en kwam overheersend uit het west-noord-westen. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 66%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 februari 1862 tot 10 februari 1866 was er in Nederland het kabinet Thorbecke II met als eerste minister Mr. J.R. Thorbecke (liberaal).
  • In het jaar 1863: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
    • 10 februari » Alanson Crane verkrijgt patent op de brandblusser.
    • 21 april » Stichting van het Bahá'í-geloof (dag van Ridván).
    • 30 april » Mexicaanse troepen vallen het Frans Vreemdelingenlegioen aan in Camarón. Thans feestdag van het Vreemdelingenlegioen.
    • 1 juli » Afschaffing van de slavernij in Suriname, viering Ketikoti.
    • 4 november » Première van de opera Les Troyens à Carthage van Hector Berlioz in Parijs.
    • 8 december » Brand in de Iglesia de la Compañia de Jesus in Santiago, Chile. Dodelijkste gebouwbrand in de moderne geschiedenis. Tussen 2000 en 3000 doden.
  • De temperatuur op 4 januari 1891 lag rond de 0,7 °C. Er was 2 mm neerslag. De winddruk was 1 kgf/m2 en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 100%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 21 april 1888 tot 21 augustus 1891 was er in Nederland het kabinet Mackay met als eerste minister Mr. A. baron Mackay (AR).
  • Van 21 augustus 1891 tot 9 mei 1894 was er in Nederland het kabinet Van Tienhoven met als eerste minister Mr. G. van Tienhoven (unie-liberaal).
  • In het jaar 1891: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 2 januari » Pim Mulier schaatst langs de elf Friese steden in een recordtijd van 13 uur.
    • 29 januari » Liliuokalani wordt koningin van Hawaï.
    • 15 mei » Encycliek Rerum Novarum van paus Leo XIII over de sociale leer van de Rooms-Katholieke Kerk.
    • 15 juni » Verheffing van de Apostolische Vicariaten Noord-, Centraal- en Zuid-Japan tot het Aartsbisdom Tokio en de bisdommen Osaka en Nagasaki.
    • 25 augustus » Thomas Alva Edison verwerft het patent op de 35mm-film.
    • 3 november » De Gazet van Antwerpen publiceert haar allereerste uitgave.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Frerejean


De publicatie Stamboom Graat is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Paul Graat, "Stamboom Graat", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-graat/I6242.php : benaderd 21 januari 2026), "Willem Frerejean (1835-1891)".