Stamboom Graat » Hubertus Adrianus Kuijs

Persoonlijke gegevens Hubertus Adrianus Kuijs 


Gezin van Hubertus Adrianus Kuijs

Hij is getrouwd met Anna Maria Furrer.

Zij zijn getrouwd op 25 januari 1905 te Gouda, Gouda, Zuid-Holland, Netherlands.


Notities over Hubertus Adrianus Kuijs

Bron Burgerlijke stand - Huwelijk
Archieflocatie Streekarchief Midden-Holland
Algemeen Gemeente: Gouda
Soort akte: Huwelijksakte
Aktenummer: 7
Datum: 25-01-1905
Bruidegom Hubertus Adrianus Kuijs
Leeftijd: 30
Geboorteplaats: Delfshaven
Bruid Anna Maria Furrer
Leeftijd: 32
Geboorteplaats: Gouda
Vader bruidegom Wiggerinus Kuijs
Moeder bruidegom Willemina Heerekes
Vader bruid Wilhelmus Furrer
Moeder bruid Maria Helena Josephina Struijf

Bron Burgerlijke stand - Huwelijk

Archieflocatie Streekarchief Midden-Holland

Algemeen Gemeente: Gouda

Soort akte: Huwelijksakte

Aktenummer: 7

Datum: 25-01-1905

Bruidegom Hubertus Adrianus Kuijs

Leeftijd: 30

Geboorteplaats: Delfshaven

Bruid Anna Maria Furrer

Leeftijd: 32

Geboorteplaats: Gouda

Vader bruidegom Wiggerinus Kuijs

Moeder bruidegom Willemina Heerekes

Vader bruid Wilhelmus Furrer

Moeder bruid Maria Helena Josephina Struijf

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Hubertus Adrianus Kuijs?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Hubertus Adrianus Kuijs

Hubertus Adrianus Kuijs
????-

1905

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 25 januari 1905 lag tussen 0,2 °C en 6,5 °C en was gemiddeld 2,9 °C. Er was 1,8 uur zonneschijn (21%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
  • In het jaar 1905: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,5 miljoen inwoners.
    • 4 maart » Theodore Roosevelt wordt her-beëdigd als 26e president van de Verenigde Staten
    • 10 maart » Chelsea FC wordt opgericht door Gus Mears.
    • 14 maart » Raymond Aron, Frans socioloog, politiek filosoof en journalist († 1983)
    • 7 juni » De unie tussen Noorwegen en Zweden wordt beëindigd. Oscar II van Zweden verklaart dat het voor hem niet mogelijk is om een regering tot stand te brengen, hetgeen zijn koningschap doet eindigen. Noorwegen is vanaf nu een zelfstandig koninkrijk.
    • 24 augustus » Wielrenner Lucien Petit-Breton scherpt het zeven jaar oude werelduurrecord aan tot 41 kilometer en 110 meter.
    • 3 december » Zoltán Halmay vestigt het allereerste officiële wereldrecord op de 100 meter vrije slag. In Wenen tikt de Hongaarse zwemmer aan in 1.05,8.

Over de familienaam Kuijs

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Kuijs.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Kuijs.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Kuijs (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Graat is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Paul Graat, "Stamboom Graat", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-graat/I5012.php : benaderd 7 maart 2026), "Hubertus Adrianus Kuijs".