Stamboom Graat » Frans Geraedts (1875-1941)

Persoonlijke gegevens Frans Geraedts 

Bron 1

Gezin van Frans Geraedts

Hij is getrouwd met Maria Spoelstra.

Zij zijn getrouwd op 7 mei 1900 te Venlo, Limburg, Netherlands, hij was toen 25 jaar oud.


Notities over Frans Geraedts

Bron Burgerlijke stand - Huwelijk
Archieflocatie Regionaal Historisch Centrum Limburg
Algemeen Toegangnr: 12.120
Inventarisnr: 103
Gemeente: Venlo
Soort akte: Huwelijksakte
Aktenummer: 0
Datum: 07-05-1900
Bruidegom Frans Geraedts
Geboorteplaats: Tegelen
Bruid Maria Spoelstra
Geboorteplaats: Venlo
Vader bruidegom Antoon Geraedts
Moeder bruidegom Maria Elisabeth Hubertina Gubbels
Vader bruid Bernardus Spoelstra
Moeder bruid Catharina Graat
Nadere informatie >

Bron Burgerlijke stand - Overlijden
Archieflocatie Regionaal Historisch Centrum Limburg
Algemeen Inventarisnr: 137
Gemeente: Venlo
Soort akte: Overlijdensakte
Aktenummer: 199
Aangiftedatum: 03-05-1941
Overledene Frans Geraedts
Geslacht: M
Overlijdensdatum: 02-05-1941
Leeftijd: 66
Overlijdensplaats: Venlo
Vader Antoon Geraedts
Moeder Maria Elisabeth Hubertina Gubbels
Partner Maria Spoelstra
Relatie: echtgenoot

Bron Burgerlijke stand - Huwelijk

Archieflocatie Regionaal Historisch Centrum Limburg

Algemeen Toegangnr: 12.120

Inventarisnr: 103

Gemeente: Venlo

Soort akte: Huwelijksakte

Aktenummer: 0

Datum: 07-05-1900

Bruidegom Frans Geraedts

Geboorteplaats: Tegelen

Bruid Maria Spoelstra

Geboorteplaats: Venlo

Vader bruidegom Antoon Geraedts

Moeder bruidegom Maria Elisabeth Hubertina Gubbels

Vader bruid Bernardus Spoelstra

Moeder bruid Catharina Graat

Nadere informatie >

Bron Burgerlijke stand - Overlijden

Archieflocatie Regionaal Historisch Centrum Limburg

Algemeen Inventarisnr: 137

Gemeente: Venlo

Soort akte: Overlijdensakte

Aktenummer: 199

Aangiftedatum: 03-05-1941

Overledene Frans Geraedts

Geslacht: M

Overlijdensdatum: 02-05-1941

Leeftijd: 66

Overlijdensplaats: Venlo

Vader Antoon Geraedts

Moeder Maria Elisabeth Hubertina Gubbels

Partner Maria Spoelstra

Relatie: echtgenoot

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Frans Geraedts?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Frans Geraedts

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Frans Geraedts

Frans Geraedts
1875-1941

1900

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. (Niet openbaar)

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 6 februari 1875 lag rond de 4,3 °C. De winddruk was 3 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 70%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 augustus 1874 tot 3 november 1877 was er in Nederland het kabinet Heemskerk - Van Lijnden van Sandenburg met als eerste ministers Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief) en Mr. C.Th. baron Van Lijnden van Sandenburg (AR).
  • In het jaar 1875: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
    • 3 maart » In Parijs gaat Bizets opera Carmen in première. Het publiek is gechoqueerd en jouwt Bizet uit.
    • 30 april » Inwijding van Begraafplaats Sint Barbara in Utrecht.
    • 20 mei » De Meterconventie wordt getekend.
    • 25 augustus » Als eerste zwemt Matthew Webb Het Kanaal over.
    • 23 september » William Bonney ("Billy the Kid") wordt voor de eerste keer gearresteerd.
    • 13 oktober » In Deventer wordt de sportclub Utile Dulci opgericht, tegenwoordig de oudste nog bestaande veldsportvereniging van Nederland.
  • De temperatuur op 7 mei 1900 lag rond de 15,6 °C. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 85%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
  • In het jaar 1900: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 14 januari » Première van de opera Tosca van Giacomo Puccini in Rome.
    • 14 maart » De Nederlandse botanicus Hugo de Vries brengt de erfelijkheidswetten van Mendel opnieuw onder de aandacht.
    • 2 april » Het socialistische dagblad Het Volk verschijnt voor het eerst in Nederland.
    • 22 augustus » In Tilburg wordt de elfjarige Marietje Kessels vermoord.
    • 23 november » Paul Kruger landt te Marseille.
    • 16 december » Oprichting van de Duitse voetbalclub Alemannia Aachen.
  • De temperatuur op 2 mei 1941 lag tussen 0,7 °C en 15,1 °C en was gemiddeld 8,9 °C. Er was 11,0 uur zonneschijn (74%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 3 september 1940 tot 27 juli 1941 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy I met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • In het jaar 1941: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,9 miljoen inwoners.
    • 16 maart » Eerste strip van Tom Poes.
    • 13 april » Neutraliteitsovereenkomst wordt getekend tussen de Sovjet-Unie en Japan.
    • 8 september » Begin van de Operatie Nordlicht Beleg van Leningrad. Deze slag zou ruim 900 dagen duren.
    • 29 september » Het bloedbad van Babi Jar vindt plaats.
    • 7 december » In reactie op de Japanse aanval op Pearl Harbor raken de Verenigde Staten officieel betrokken bij de Tweede Wereldoorlog.
    • 11 december » Duitsland en Italië verklaren de Verenigde Staten de oorlog, waarna de VS in antwoord hen de oorlog verklaart en zich hierdoor mengt in de Tweede Wereldoorlog in Europa.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Geraedts

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Geraedts.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Geraedts.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Geraedts (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Graat is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Paul Graat, "Stamboom Graat", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-graat/I3180.php : benaderd 3 februari 2026), "Frans Geraedts (1875-1941)".