Stamboom Graat » Peter Antonius Graat (1907-1985)

Persoonlijke gegevens Peter Antonius Graat 


Gezin van Peter Antonius Graat

Hij heeft/had een relatie met Anna Petronella Mateijsen.


Kind(eren):

  1. Sjef Graat  1947-2012
  2. (Niet openbaar)
  3. (Niet openbaar)


Notities over Peter Antonius Graat

KindPetrus Antonius Graat
VaderPeter Antonius Franciscus Graat
MoederJacoba Minten
Soort registratiegeboorteakte
Aktenummer11
PlaatsOeffelt
Datum geboorte15-03-1907
Datum akte15-03-1907
Periode1907
DeelGeboorteregister Oeffelt 1907
Toegangsnr.550
Inv.nr.2149

Bidprentje Piet Graat Tilburg
Gemeente Tilburg
Registernaam Bidprentjes - Letter G
Overledene Piet Graat
Geboorteplaats Oeffelt
Plaats overlijden Tilburg
Geboortedatum 15-03-1907
Datum overlijden 05-08-1985
Relatie Anna Meteijsen

KindPetrus Antonius Graat

VaderPeter Antonius Franciscus Graat

MoederJacoba Minten

Soort registratiegeboorteakte

Aktenummer11

PlaatsOeffelt

Datum geboorte15-03-1907

Datum akte15-03-1907

Periode1907

DeelGeboorteregister Oeffelt 1907

Toegangsnr.550

Inv.nr.2149

Bidprentje Piet Graat Tilburg

Gemeente Tilburg

Registernaam Bidprentjes - Letter G

Overledene Piet Graat

Geboorteplaats Oeffelt

Plaats overlijden Tilburg

Geboortedatum 15-03-1907

Datum overlijden 05-08-1985

Relatie Anna Meteijsen

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Peter Antonius Graat?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Peter Antonius Graat

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Peter Antonius Graat


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 15 maart 1907 lag tussen -1,7 °C en 6,8 °C en was gemiddeld 3,2 °C. Er was 1,7 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
    • In het jaar 1907: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,6 miljoen inwoners.
      • 21 februari » De veerboot SS Berlin breekt tijdens een storm in twee stukken op de pier van Hoek van Holland. 128 mensen komen om. Slechts zestien personen overleven de ramp.
      • 16 april » Paus Pius X creëert zeven nieuwe kardinalen, onder wie de Belgische aartsbisschop van Mechelen Désiré-Joseph Mercier.
      • 2 juni » In Peking gaan vijf auto's van verschillend fabricaat van start voor een race Peking-Parijs.
      • 31 augustus » De Brits-Russische Conventie vindt plaats, over problemen met Perzië, Afghanistan en Tibet.
      • 12 september » Oprichting van de Spaanse voetbalclub Real Betis uit de stad Sevilla.
      • 21 december » Bloedbad in de school Santa María in Iquique in Chili. 2200 mensen worden door het leger doodgeschoten.
    • De temperatuur op 5 augustus 1985 lag tussen 12,0 °C en 18,2 °C en was gemiddeld 15,5 °C. Er was 5,6 mm neerslag gedurende 3,3 uur. Er was 2,8 uur zonneschijn (18%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van donderdag 4 november 1982 tot maandag 14 juli 1986 was er in Nederland het kabinet Lubbers I met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
    • In het jaar 1985: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 14,5 miljoen inwoners.
      • 16 mei » Tweede dag van het bezoek van Paus Johannes Paulus II aan Luxemburg. De paus verleent bisschop Jean Hengen van Luxemburg de persoonlijke titel van aartsbisschop.
      • 27 juli » Een militaire staatsgreep in Oeganda werpt het bewind van president Milton Obote omver.
      • 1 september » Joop Zoetemelk (38) wordt in Italië wereldkampioen wielrennen.
      • 22 september » Eerste uitzending van het VPRO-buitenlandprogramma Diogenes.
      • 13 oktober » In België zijn er provincieraadsverkiezingen.
      • 9 november » De bende van Nijvel pleegt haar laatste en meest bloederige overval op de Delhaize van Aalst. 8 mensen worden koelbloedig doodgeschoten bij de overval.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Graat

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Graat.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Graat.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Graat (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Graat is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Paul Graat, "Stamboom Graat", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-graat/I1784.php : benaderd 14 januari 2026), "Peter Antonius Graat (1907-1985)".