Stamboom Graat » Johanna Smits (1830-1917)

Persoonlijke gegevens Johanna Smits 


Gezin van Johanna Smits

Zij is getrouwd met Johannes Graat.

Zij zijn getrouwd op 10 april 1863 te Beugen, Boxmeer, Noord-Brabant, Netherlands, zij was toen 32 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Franciscus Graat  1864-1885
  2. Martinus Graat  1867-1867
  3. Martinus Graat  1870-1876
  4. Theodorus Graat  1875-1880


Notities over Johanna Smits

Bruidegom Johannes Graat
Leeftijd 33
Geboorteplaats Oeffelt
Vader bruidegom Bernardus Graat
Moeder bruidegom Anna Maria Wilbers
Bruid Johanna Smits
Leeftijd 32
Geboorteplaats Beugen en Rijkevoort
Vader bruid Martinus Smits
Moeder bruid Maria Roelofs
Soort registratie huwelijksakte
Aktenummer 5
Diversen Akte bevat meer informatie
Plaats Beugen en Rijkevoort
Datum huwelijk 10-04-1863
Periode 1863
Deel Huwelijksregister Beugen en Rijkevoort 1863
Toegangsnr. 50
Inv.nr. 899

Bruidegom Johannes Graat

Leeftijd 33

Geboorteplaats Oeffelt

Vader bruidegom Bernardus Graat

Moeder bruidegom Anna Maria Wilbers

Bruid Johanna Smits

Leeftijd 32

Geboorteplaats Beugen en Rijkevoort

Vader bruid Martinus Smits

Moeder bruid Maria Roelofs

Soort registratie huwelijksakte

Aktenummer 5

Diversen Akte bevat meer informatie

Plaats Beugen en Rijkevoort

Datum huwelijk 10-04-1863

Periode 1863

Deel Huwelijksregister Beugen en Rijkevoort 1863

Toegangsnr. 50

Inv.nr. 899

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johanna Smits?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johanna Smits

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Johanna Smits

Johanna Graat
1717-????

Johanna Smits
1830-1917

1863

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 25 oktober 1830 lag rond de 15,0 °C. De wind kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Typering van het weer: regen winderig. Bron: KNMI
    • De Republiek der Verenigde Nederlanden werd in 1794-1795 door de Fransen veroverd onder leiding van bevelhebber Charles Pichegru (geholpen door de Nederlander Herman Willem Daendels); de verovering werd vergemakkelijkt door het dichtvriezen van de Waterlinie; Willem V moest op 18 januari 1795 uitwijken naar Engeland (en van daaruit in 1801 naar Duitsland); de patriotten namen de macht over van de aristocratische regenten en proclameerden de Bataafsche Republiek; op 16 mei 1795 werd het Haags Verdrag gesloten, waarmee ons land een vazalstaat werd van Frankrijk; in 3.1796 kwam er een Nationale Vergadering; in 1798 pleegde Daendels een staatsgreep, die de unitarissen aan de macht bracht; er kwam een nieuwe grondwet, die een Vertegenwoordigend Lichaam (met een Eerste en Tweede Kamer) instelde en als regering een Directoire; in 1799 sloeg Daendels bij Castricum een Brits-Russische invasie af; in 1801 kwam er een nieuwe grondwet; bij de Vrede van Amiens (1802) kreeg ons land van Engeland zijn koloniën terug (behalve Ceylon); na de grondwetswijziging van 1805 kwam er een raadpensionaris als eenhoofdig gezag, namelijk Rutger Jan Schimmelpenninck (van 31 oktober 1761 tot 25 maart 1825).
    • In het jaar 1830: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 2,6 miljoen inwoners.
      • 25 maart » De pangeran Diponegoro wordt ondanks een vrijgeleide door luitenant-generaal baron De Kock te Magelang gevangengenomen. Einde van de Java-oorlog (opstand tegen het Nederlands gezag in Java).
      • 13 mei » Ecuador wordt onafhankelijk.
      • 18 mei » Het dorp Gendringen in de Achterhoek wordt door een grote brand grotendeels in de as gelegd.
      • 5 juli » Frankrijk valt Algerije binnen.
      • 31 juli » Koning Karel X van Frankrijk wordt gedwongen tot troonsafstand en vlucht naar het buitenland.
      • 16 oktober » De Nederlandse kroonprins Willem van Oranje proclameert de onafhankelijkheid van België
    • De temperatuur op 10 april 1863 lag rond de 11,0 °C. Er was 5 mm neerslag. De winddruk was 0.5 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 95%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 1 februari 1862 tot 10 februari 1866 was er in Nederland het kabinet Thorbecke II met als eerste minister Mr. J.R. Thorbecke (liberaal).
    • In het jaar 1863: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
      • 1 januari » Abraham Lincoln ondertekent de emancipatieproclamatie.
      • 10 januari » De metro van Londen maakt haar eerste rit. Het is de eerste ondergrondse ter wereld.
      • 4 juli » In de Verenigde Staten geeft de belegerde stad Vicksburg zich over aan het leger van Ulysses S. Grant; tegelijkertijd begint Robert E. Lee aan zijn aftocht, na verslagen te zijn bij Gettysburg
      • 3 oktober » President van de Verenigde Staten Abraham Lincoln maakt van Thanksgiving Day een nationale feestdag.
      • 14 oktober » Alfred Nobel verkrijgt octrooi op nitroglycerine.
      • 31 oktober » Begin van de werken voor de Nieuwe Waterweg.
    • De temperatuur op 6 juni 1917 lag tussen 8,0 °C en 24,1 °C en was gemiddeld 17,0 °C. Er was 10,6 uur zonneschijn (64%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • In het jaar 1917: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,5 miljoen inwoners.
      • 5 maart » Woodrow Wilson wordt beëdigd voor een tweede termijn als President van de Verenigde Staten
      • 22 maart » De Verenigde Staten erkennen als eerste de voorlopige Russische regering na de val van de tsaar.
      • 20 april » Benoeming van Eugenio Pacelli tot nuntius in Beieren.
      • 13 mei » Bisschopswijding van Eugenio Pacelli, nuntius in Beieren, te Rome door Paus Benedictus XV.
      • 26 juni » De eerste Amerikaanse troepen landen in Frankrijk.
      • 8 december » De Turken, onder bevel van Erich von Falkenhayn, plannen een aanval op de Britse linies van Edmund Allenby. De Slag om Jeruzalem is begonnen.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Smits

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Smits.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Smits.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Smits (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Graat is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Paul Graat, "Stamboom Graat", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-graat/I1327.php : benaderd 17 maart 2026), "Johanna Smits (1830-1917)".