Stamboom Graafmans » Hermanus Anthonius Amelsbeek (1909-)

Persoonlijke gegevens Hermanus Anthonius Amelsbeek 


Gezin van Hermanus Anthonius Amelsbeek

Hij is getrouwd met Wilhelmina Petronella Henssen.

Bron Burgerlijke stand - Huwelijk





Zij zijn getrouwd op 28 december 1932 te Amsterdam, hij was toen 23 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Hermanus Anthonius Amelsbeek?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Hermanus Anthonius Amelsbeek

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Hermanus Anthonius Amelsbeek

Hermanus Anthonius Amelsbeek
1909-????

1932

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 28 december 1932 lag tussen -1,1 °C en 4,5 °C en was gemiddeld 2,5 °C. Er was 1,3 mm neerslag gedurende 1,3 uur. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1932: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,1 miljoen inwoners.
    • 19 maart » Opening van de Sydney Harbour Bridge.
    • 21 mei » Amelia Earhart voltooit als eerste vrouw een non-stop solovlucht over de Atlantische Oceaan.
    • 22 juni » Catalina Tomàs wordt heilig verklaard door Paus Pius XI.
    • 28 juni » In België wordt de eerste taalwet in stemming gebracht.
    • 2 augustus » Het positron, het antideeltje van het elektron, wordt ontdekt door Carl Anderson.
    • 23 september » Het koninkrijk Hedjaz en het sultanaat Nadjd worden samengevoegd tot het koninkrijk Saoedi-Arabië.

Over de familienaam Amelsbeek


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Jan Willem Graafmans, "Stamboom Graafmans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-graafmans/R7733.php : benaderd 2 maart 2026), "Hermanus Anthonius Amelsbeek (1909-)".