Stamboom Govaert » Magdalena Maria de Witte (1908-)

Persoonlijke gegevens Magdalena Maria de Witte 

Bron 1
  • Zij is geboren in het jaar 1908 in Stekene.

Gezin van Magdalena Maria de Witte

Zij is getrouwd met Pieter Franciscus Ritico.

Zij zijn getrouwd op 9 januari 1930 te Breskens, Nederland, zij was toen 22 jaar oud.


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Magdalena Maria de Witte?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Magdalena Maria de Witte

Magdalena Maria de Witte
1908-

1930

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Ekkebus Web Site, Reggy Ekkebus, via https://www.myheritage.nl/person-1500580...
    Persoon toegevoegd door het bevestigen van een Smart Match

    Stambomen op MyHeritage

    Familiesite: Ekkebus Web Site

    Familiestamboom: 312753111-1

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 9 januari 1930 lag tussen 1,4 °C en 7,0 °C en was gemiddeld 4,2 °C. Er was 0,4 mm neerslag gedurende 0,7 uur. Er was 6,0 uur zonneschijn (75%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1930: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,8 miljoen inwoners.
    • 13 januari » De Mickey Mousestrip wordt voor het eerst uitgebracht.
    • 22 april » Het Verenigd Koninkrijk, Japan en de Verenigde Staten tekenen in Londen een verdrag waarin de onderzeebootoorlog en de bouw van marineschepen worden gereguleerd.
    • 18 juni » Oprichting van het Nationaal Instituut voor de Radio-omroep (NIR), de Belgische officiële radio.
    • 18 juli » Uruguay en Peru spelen de allereerste voetbalwedstrijd in het Estadio Centenario in Montevideo in de openingswedstrijd van het WK voetbal.
    • 8 september » Richard Drew vindt het Scotch-kleefband uit.
    • 2 december » President Herbert Hoover vraagt het Amerikaanse Congres 150 miljoen dollar voor een programma van publieke werken, om banen te scheppen en de economie te stimuleren.

Over de familienaam De Witte

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam De Witte.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over De Witte.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam De Witte (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Marina Govaert de Groene, "Stamboom Govaert", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-govaert/I509606.php : benaderd 2 februari 2026), "Magdalena Maria de Witte (1908-)".