Stamboom Govaert » Johanna Maria Rookus (1822-1923)

Persoonlijke gegevens Johanna Maria Rookus 


Gezin van Johanna Maria Rookus

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johanna Maria Rookus?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johanna Maria Rookus

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Johanna Maria Rookus

Pieter Rookus
1770-????
Pieter Rookus
1793-1871
Sara Naalde
1788-1844

Johanna Maria Rookus
1822-1923


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 5 augustus 1923 lag tussen 5,1 °C en 21,8 °C en was gemiddeld 15,1 °C. Er was 13,3 uur zonneschijn (87%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1923: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,1 miljoen inwoners.
      • 15 april » Insuline wordt voor de eerste keer algemeen beschikbaar voor lijders aan suikerziekte.
      • 23 mei » Oprichting van Sabena, de nationale luchtvaartmaatschappij van België.
      • 13 juli » In de heuvels boven Los Angeles worden de vijftien meter hoge letters 'Hollywoodland' geplaatst. Deze reclame-uiting van een projectontwikkelaar groeide uit tot een symbool voor de glamourstad Hollywood. Eind jaren 40 verdwenen de laatste vier letters.
      • 21 juli » In Nederland begint de HDO, de voorloper van de AVRO, met radio-uitzendingen.
      • 16 oktober » The Walt Disney Company wordt opgericht door Walt Disney en zijn broer Roy Disney.
      • 23 november » Eerste officiële en regelmatige uitzendingen van Radio Belgique.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Rookus

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Rookus.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Rookus.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Rookus (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Marina Govaert de Groene, "Stamboom Govaert", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-govaert/I508446.php : benaderd 17 januari 2026), "Johanna Maria Rookus (1822-1923)".