Stamboom Govaert » Alfred Arthur Janssens (1907-1982)

Persoonlijke gegevens Alfred Arthur Janssens 


Gezin van Alfred Arthur Janssens

Hij is getrouwd met Maria C Baart.

Zij zijn getrouwd

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Alfred Arthur Janssens?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Alfred Arthur Janssens

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Alfred Arthur Janssens

Ludovica Pluijm
± 1828-????

Alfred Arthur Janssens
1907-1982



    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 10 mei 1907 lag tussen 9,8 °C en 24,4 °C en was gemiddeld 17,1 °C. Er was 10,9 uur zonneschijn (71%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
    • In het jaar 1907: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,6 miljoen inwoners.
      • 6 januari » In Rome opent Maria Montessori haar eerste school waar ze haar didactische hervormingsplannen wil verwezenlijken.
      • 26 februari » Oprichting van de Bataafse Petroleum Maatschappij in Den Haag.
      • 16 april » Paus Pius X creëert zeven nieuwe kardinalen, onder wie de Belgische aartsbisschop van Mechelen Désiré-Joseph Mercier.
      • 2 mei » In België komt de regering Jules de Trooz aan de macht.
      • 3 juli » Decreet Lamentabili Sanu Exitu van de Congregatie van de Inquisitie van de Romeinse Curie waarin 65 modernistische dwalingen worden veroordeeld.
      • 17 oktober » Oprichting van de Italiaanse voetbalclub Atalanta Bergamo.
    • De temperatuur op 8 maart 1982 lag tussen -3,6 °C en 8,5 °C en was gemiddeld 1,6 °C. Er was 10,0 uur zonneschijn (88%). De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van vrijdag 11 september 1981 tot zaterdag 29 mei 1982 was er in Nederland het kabinet Van Agt II met als eerste minister Mr. A.A.M. van Agt (CDA).
    • Van zaterdag 29 mei 1982 tot donderdag 4 november 1982 was er in Nederland het kabinet Van Agt III met als eerste minister Mr. A.A.M. van Agt (CDA).
    • Van donderdag 4 november 1982 tot maandag 14 juli 1986 was er in Nederland het kabinet Lubbers I met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
    • In het jaar 1982: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 14,3 miljoen inwoners.
      • 20 maart » De Franse wielrenner Marc Gomez wint de klassieker Milaan-San Remo.
      • 5 juni » Armand Parmentier wint de derde editie van de marathon van Antwerpen in een tijd van 2:19.13.
      • 13 juni » In de openingswedstrijd van het WK voetbal verliest titelverdediger Argentinië in Barcelona met 1-0 van België door een treffer van Erwin Vandenbergh.
      • 1 oktober » De opening van het tweede Disney-park genaamd Epcot binnen het Walt Disney World Resort.
      • 31 oktober » De Thames Barrier, onderdeel van de waterkering in Londen, wordt voor de eerste keer omhoog gezet.
      • 24 november » Het Akkoord van Wassenaar wordt getekend door de overheid aan de ene kant en de Stichting van de Arbeid aan de andere kant. Er werden afspraken vastgelegd die gevolgen had voor de loonmatiging.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    • 1899 » Fred Astaire, Amerikaans danser en acteur († 1987)
    • 1904 » Frieda Belinfante, Nederlands musicus en verzetsstrijdster († 1995)
    • 1907 » Daan van Dijk, Nederlands wielrenner († 1986)
    • 1913 » Kees Pellenaars, Nederlands wielrenner en ploegleider († 1988)
    • 1914 » John James, Brits autocoureur († 2002)
    • 1915 » Beyers Naudé, Zuid-Afrikaans blanke predikant en strijder tegen het apartheidsregime († 2004)

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Janssens

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Janssens.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Janssens.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Janssens (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Marina Govaert de Groene, "Stamboom Govaert", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-govaert/I502901.php : benaderd 27 januari 2026), "Alfred Arthur Janssens (1907-1982)".