Stamboom Govaert » Cornelia Adriana Bril (1867-1901)

Persoonlijke gegevens Cornelia Adriana Bril 


Gezin van Cornelia Adriana Bril

Zij is getrouwd met Adriaan de Seijn.

Zij zijn getrouwd op 27 april 1899 te Schoondijke, Nederland, zij was toen 32 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Cornelia Adriana Bril?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Cornelia Adriana Bril

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Cornelia Adriana Bril

Abraham Bril
1831-1878

Cornelia Adriana Bril
1867-1901

1899

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 26 maart 1867 lag rond de 13,9 °C. De winddruk was 15 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 58%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 1 juni 1866 tot 4 juni 1868 was er in Nederland het kabinet Van Zuijlen van Nijevelt - Heemskerk met als eerste ministers Mr. J.P.J.A. graaf Van Zuijlen van Nijevelt (AR) en Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
    • In het jaar 1867: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
      • 20 februari » Opening van de tunnel van Trois-Ponts, de oudste tunnel van spoorlijn 42 tussen Rivage (provincie Luik en de Luxemburgse grens bij Gouvy.
      • 14 juli » Alfred Nobel geeft de eerste demonstratie van zijn uitvinding: dynamiet.
      • 20 juli » In Uruguay wordt de stad Rivera gesticht, vernoemd naar José Fructuoso Rivera.
      • 2 augustus » Oprichting van de Vlaamse muziekschool in Antwerpen, onder leiding van de componist Peter Benoit.
      • 9 september » Het groothertogdom Luxemburg wordt onafhankelijk van België
      • 28 september » Toronto wordt de hoofdstad van Canada.
    • De temperatuur op 27 april 1899 lag rond de 9,3 °C. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 89%. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
    • In het jaar 1899: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
      • 12 februari » Ondertekening van het Duits-Spaans Verdrag, waarbij de Carolinen en de Noordelijke Marianen door Spanje worden verkocht aan Duitsland.
      • 9 april » Cercle Sportif Brugeois (Cercle Brugge) wordt opgericht binnen de muren van de school van de broeders Xaverianen.
      • 18 april » Oprichting van de Nederlandse Adelsvereniging (NAV).
      • 27 april » William Middlebrook De uitvinding van de paperclip (eerste patentaanvraag voor paperclipmachine).
      • 21 juli » Begin van de Newsboy's strike, New York
      • 29 november » Oprichting van de Spaanse voetbalclub FC Barcelona.
    • De temperatuur op 9 september 1901 lag tussen 14,7 °C en 20,9 °C en was gemiddeld 16,8 °C. Er was 0,2 uur zonneschijn (2%). Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
    • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
    • In het jaar 1901: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,2 miljoen inwoners.
      • 7 februari » Koningin Wilhelmina trouwt met Prins Hendrik. De Gouden Koets wordt daarbij voor het eerst gebruikt.
      • 1 maart » De Wuppertaler Schwebebahn wordt geopend.
      • 27 maart » Oprichting van de Zwitserse voetbalclub Brühl St. Gallen.
      • 2 augustus » André Dumont ontdekt in de Belgische Kempen belangrijke kolenlagen.
      • 2 december » Gillette verkrijgt het octrooi op het verwisselbare scheermesje.
      • 10 december » De eerste Nobelprijs wordt uitgereikt.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Bril

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Bril.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Bril.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Bril (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Marina Govaert de Groene, "Stamboom Govaert", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-govaert/I501786.php : benaderd 17 januari 2026), "Cornelia Adriana Bril (1867-1901)".