Stamboom Goudkade » Gijsbert Cornelisz Bakker (1792-????)

Persoonlijke gegevens Gijsbert Cornelisz Bakker 


Gezin van Gijsbert Cornelisz Bakker


Notities over Gijsbert Cornelisz Bakker

Getrouwd voor de schout van Boskoop op 5 april 1820 om 16:00 uur: Gijbert Bakker, jm, 27 jaar, daggelder, geboren te Ouwerkerk aan den IJssel, wonend te Boskoop, en Cornelia van Kempen, 26 jaar, geboren te Nieuwkoop, wonend in Boskoop. Ouders bruidegom: Cornelis Bakker, te Gouda overleden op 29 april 1808 en Jacomijntje Buijtelaar, z.b., wonend te Boskoop. Ouders bruid: Jan van Kempen en Gerrigje van Varik, wonend in Nieuwkoop.
Getrouwd op 12 nov 1823 te Boskoop: Gijsbert Bakker, weduwnaar van Cornelia van Kempen, oud 31 jaar, arbeider, geboren te Ouderkerk aan den IJssel en wonend te Boskoop, en Cornelia Radder, oud 33 jaar, dienstmeid, geboren te Noord-Waddinxveen, en wonend te Boskoop. Ouders bruidegom: Cornelis Bakker, overleden en Jacomijntje Buijtelaar, groenvrouw, wonend te Boskoop. Ouders bruid: Jacobus Radder, overleden, en Maria Ruijt, zonder beroep, wonend te Noord-Waddinxveen

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Gijsbert Cornelisz Bakker?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Gijsbert Cornelisz Bakker

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Gijsbert Cornelisz Bakker


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Ga Het Na

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 19 september 1792 lag rond de 12,0 °C. Er was 22 mm neerslagDe wind kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Typering van het weer: zeer betrokken. Bron: KNMI
    • Erfstadhouder Prins Willem V (Willem Batavus) (Huis van Oranje-Nassau) was van 1751 tot 1795 vorst van Nederland (ook wel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden genoemd)
    • In het jaar 1792: Bron: Wikipedia
      • 25 april » De Marseillaise, het Franse volkslied wordt gecomponeerd.
      • 10 augustus » Bestorming van de Tuilerieën, de woning van koning Lodewijk XVI in Parijs wordt bestormd door een woedende menigte. Het zou resulteren in de bloedigste dag van de Franse Revolutie en was de opmaat voor de Septembermoorden.
      • 6 november » Tijdens de Eerste Coalitieoorlog vindt de Slag bij Jemappes plaats.
    • De temperatuur op 23 september 1792 lag rond de 14,0 °C. Er was 66 mm neerslagDe wind kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Typering van het weer: zeer betrokken. Bron: KNMI
    • Erfstadhouder Prins Willem V (Willem Batavus) (Huis van Oranje-Nassau) was van 1751 tot 1795 vorst van Nederland (ook wel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden genoemd)
    • In het jaar 1792: Bron: Wikipedia
      • 25 april » De Marseillaise, het Franse volkslied wordt gecomponeerd.
      • 10 augustus » Bestorming van de Tuilerieën, de woning van koning Lodewijk XVI in Parijs wordt bestormd door een woedende menigte. Het zou resulteren in de bloedigste dag van de Franse Revolutie en was de opmaat voor de Septembermoorden.
      • 6 november » Tijdens de Eerste Coalitieoorlog vindt de Slag bij Jemappes plaats.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Bakker

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Bakker.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Bakker.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Bakker (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Goudkade is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    M.H. Goudkade, "Stamboom Goudkade", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-goudkade/I1122.php : benaderd 14 januari 2026), "Gijsbert Cornelisz Bakker (1792-????)".