Stamboom Goossens x Van der Heijden » Petronella Jacobs (1895-1960)

Persoonlijke gegevens Petronella Jacobs 


Gezin van Petronella Jacobs

Zij is getrouwd met Wilhelmus Cornelis de Laat.

Zij zijn getrouwd op 13 mei 1917 te Veldhoven, zij was toen 21 jaar oud.

BruidegomWilhelmus Cornelis de Laat
GeboorteplaatsHoogeloon, Hapert en Casteren
Vader bruidegomJohannes de Laat
Moeder bruidegomJohanna Maria van de Huijgevoort
BruidPetronella Jacobs
GeboorteplaatsDommelen
Vader bruidCornelus Jacobs
Moeder bruidCornelia Stunnebrink
Datum huwelijk13-05-1917
PlaatsVeldhoven
BronHuwelijksregister Veldhoven 1917
Toegangsnr.550
Inv.nr.3337
Aktenummer3

woonplaats Veldhoven Locht 73. sigarenmaker 7 kinderen.

Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Petronella Jacobs?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Petronella Jacobs

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Petronella Jacobs

Petronella Jacobs
1895-1960

1917

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 16 december 1895 lag rond de 1,1 °C. Er was 2 mm neerslag. De luchtdruk bedroeg 74 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 83%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 mei 1894 tot 27 juli 1897 was er in Nederland het kabinet Roëll met als eerste minister Jonkheer mr. J. Roëll (oud-liberaal).
  • In het jaar 1895: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 13 februari » De gebroeders Lumière verkrijgen in Parijs patent op hun cinematograaf.
    • 22 maart » Eerste film wordt gedraaid in een privévoorstelling van de gebroeders Lumière.
    • 16 april » Hockey en Bandy Club "Haarlem & Omstreken" wordt opgericht, een van de voorlopers van het huidige HC Bloemendaal.
    • 7 mei » Aleksandr Popov demonstreert radiotelegrafie voor leden van de Russische Sociëteit Natuurkunde en Chemie.
    • 25 mei » Iers toneelschrijver en dichter Oscar Wilde wordt schuldig bevonden aan sodomie en moet voor twee jaar de gevangenis in.
    • 27 november » Tijdens zijn bezoek aan de Zweeds-Noorse club in Parijs ondertekent Alfred Nobel zijn testament, zodoende wordt zijn gehele vermogen aangewend om na zijn dood de Nobelprijs in te (kunnen) stellen.
  • De temperatuur op 13 mei 1917 lag tussen 14,9 °C en 24,7 °C en was gemiddeld 18,7 °C. Er was 1,6 mm neerslag. Er was 3,8 uur zonneschijn (24%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1917: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,5 miljoen inwoners.
    • 16 januari » De Duitse minister van buitenlandse zaken verstuurt het Zimmermanntelegram aan Mexico met het verzoek zich aan de kant van de Centrale Mogendheden te scharen in de Eerste Wereldoorlog.
    • 25 januari » De Maagdeneilanden (Deens-West-Indië) worden voor 25 miljoen dollar aan de Verenigde Staten verkocht.
    • 1 februari » Het Duitse Keizerrijk verklaart de onbelemmerde duikbootoorlog.
    • 12 februari » In Toluca wordt de Mexicaanse voetbalclub Deportivo Toluca FC opgericht.
    • 15 april » Eerste uitgave van het tijdschrift Forbes ligt in de kiosk.
    • 2 november » De Balfour-verklaring belooft de Joodse zionisten Britse hulp bij de opbouw van een 'nationaal tehuis' in Palestina.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Jacobs

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Jacobs.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Jacobs.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Jacobs (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
M. Goossens, "Stamboom Goossens x Van der Heijden", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-goossens-van-der-heijden/I26575.php : benaderd 9 augustus 2025), "Petronella Jacobs (1895-1960)".