Stamboom Goes en meer » Johannes Vendrig (1916-)

Persoonlijke gegevens Johannes Vendrig 


Gezin van Johannes Vendrig

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johannes Vendrig?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johannes Vendrig

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Johannes Vendrig

Arie Vendrig
1860-1926
Cornelis Pouw
1857-1936
Johanna Pouw
1888-1919

Johannes Vendrig
1916-


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. HUA BS Geboorte Montfoort, akte 62

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 23 december 1916 lag tussen 0,6 °C en 12,5 °C en was gemiddeld 5,4 °C. Er was 12,7 mm neerslag. Er was 0,2 uur zonneschijn (3%). De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1916: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,4 miljoen inwoners.
    • 9 maart » Duitsland verklaart de oorlog aan Portugal.
    • 31 mei » Begin van de Zeeslag bij Jutland, ook wel gekend als de Slag voor het Skagerrak.
    • 1 juli » Eerste Wereldoorlog: eerste dag van de Slag aan de Somme. Op deze dag komen 20.000 soldaten van het Britse leger om, en raken 40.000 gewond. Het einde van de slag is in november.
    • 19 september » De Luchthaven Schiphol wordt geopend als militaire vliegbasis.
    • 12 oktober » Oprichting van de Mexicaanse voetbalclub Club América.
    • 29 december » Grigori Raspoetin wordt vermoord.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Vendrig

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Vendrig.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Vendrig.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Vendrig (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Goes en meer is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Cees Goes, "Stamboom Goes en meer", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-goes/I99276.php : benaderd 2 maart 2026), "Johannes Vendrig (1916-)".