Stamboom Goes en meer » Daniël van Westink

Persoonlijke gegevens Daniël van Westink 

  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 25 april 2019.

Gezin van Daniël van Westink

Hij is getrouwd met Anna Maria Visser.

Zij zijn getrouwd op 26 januari 1780 te Maarssen.Bron 1


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Daniël van Westink?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Daniël van Westink

Daniël van Westink
????-

1780

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. trouwboek gerecht van Maarssen

Historische gebeurtenissen


Over de familienaam Van Westink


De publicatie Stamboom Goes en meer is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Cees Goes, "Stamboom Goes en meer", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-goes/I89952.php : benaderd 16 januari 2026), "Daniël van Westink".