Stamboom Goes en meer » Heiltje van Kerkhof

Persoonlijke gegevens Heiltje van Kerkhof 

  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 21 februari 2019.

Gezin van Heiltje van Kerkhof

Zij had een relatie met Gerardus Baas.


Kind(eren):

  1. Joanna Baas  ± 1764-1849 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Heiltje van Kerkhof?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Heiltje van Kerkhof

Heiltje van Kerkhof
????-


Joanna Baas
± 1764-1849

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Van Kerkhof


De publicatie Stamboom Goes en meer is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Cees Goes, "Stamboom Goes en meer", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-goes/I86958.php : benaderd 6 januari 2026), "Heiltje van Kerkhof".