Stamboom Goes en meer » Wilhelmina van den Haselkamp (1916-)

Persoonlijke gegevens Wilhelmina van den Haselkamp 


Gezin van Wilhelmina van den Haselkamp

Zij is getrouwd met Bernardus Jozephus Koot.

Zij zijn getrouwd op 26 augustus 1936 te Utrecht, zij was toen 19 jaar oud.Bron 2

Het echtpaar is gescheiden 11 november 1968 te Utrecht.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Wilhelmina van den Haselkamp?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Wilhelmina van den Haselkamp

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Wilhelmina van den Haselkamp

Cornelia Blom
1883-1969

Wilhelmina van den Haselkamp
1916-

1936

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. HUA BS Geboorte Montfoort, akte 52
  2. HUA BS Huwelijk Utrecht, akte 838

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 5 november 1916 lag tussen 10,2 °C en 14,2 °C en was gemiddeld 12,0 °C. Er was 1,8 mm neerslag. Er was 4,6 uur zonneschijn (49%). De gemiddelde windsnelheid was 6 Bft (krachtige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1916: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,4 miljoen inwoners.
    • 10 juni » In Arabië breekt de Arabische opstand uit.
    • 15 augustus » Oprichting van de Mexicaanse voetbalclub Atlas Guadalajara.
    • 19 september » De Force Publique onder Charles Tombeur verslaat het leger van Duits-Oost-Afrika in de Slag bij Tabora.
    • 7 oktober » De Provinciale Utrechtse Elektriciteits Maatschappij wordt opgericht.
    • 29 november » Hussein wordt uitgeroepen tot koning van de Arabieren
    • 15 december » Einde van de Slag om Verdun.
  • De temperatuur op 26 augustus 1936 lag tussen 10,2 °C en 20,2 °C en was gemiddeld 15,7 °C. Er was 6,3 uur zonneschijn (45%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 31 juli 1935 tot 24 juni 1937 was er in Nederland het kabinet Colijn III met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1936: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,5 miljoen inwoners.
    • 22 februari » Drie Hongaars-Nederlandse zussen nemen in Italië hun eerste lied Guarany Guaranà op als het Trio Lescano.
    • 1 maart » De bouw van de Amerikaanse Hooverdam wordt afgerond.
    • 1 augustus » Opening van de Olympische Spelen in Berlijn.
    • 14 augustus » Oprichting van de Georgische voetbalclub Lokomotivi Tbilisi.
    • 24 oktober » Hitler en Mussolini sluiten het verdrag dat de basis wordt van de 'As' tussen Berlijn en Rome.
    • 12 december » De Moerdijkbrug over het Hollandsch Diep wordt geopend.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1913 » Vivien Leigh, Brits actrice († 1967)
  • 1914 » Arno Nicolaï, Nederlands architect en stedenbouwkundige († 2001)
  • 1916 » Edmund Hlawka, Oostenrijks wiskundige († 2009)
  • 1920 » Douglass North, Amerikaans econoom († 2015)
  • 1920 » Robert Drinan, Amerikaans rechtsgeleerde, predikant, politicus en mensenrechtenactivist († 2007)
  • 1920 » Theo van Gogh, Nederlands verzetsstrijder († 1945)

Over de familienaam Van den Haselkamp


De publicatie Stamboom Goes en meer is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Cees Goes, "Stamboom Goes en meer", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-goes/I80046.php : benaderd 13 januari 2026), "Wilhelmina van den Haselkamp (1916-)".