Stamboom Goes en meer » Dina Geertruida van Brummelen (± 1882-1954)

Persoonlijke gegevens Dina Geertruida van Brummelen 

  • Zij is geboren rond 1882.
  • Zij is overleden op 17 april 1954 in Utrecht.Bron 1
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 20 november 2012.

Gezin van Dina Geertruida van Brummelen

Zij is getrouwd met Casper Arnold.

Zij zijn getrouwd na 1935.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Dina Geertruida van Brummelen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. HUA BS Overlijden Utrecht, akte 824

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 17 april 1954 lag tussen -0,2 °C en 10,0 °C en was gemiddeld 5,2 °C. Er was 11,5 uur zonneschijn (82%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 2 september 1952 tot 13 oktober 1956 was er in Nederland het kabinet Drees II met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
  • In het jaar 1954: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 10,6 miljoen inwoners.
    • 3 februari » De tiende Elfstedentocht wordt gewonnen door Jeen van den Berg.
    • 29 mei » Start van de allereerste Bilderberg-conferentie, die op initiatief van prins Bernhard plaatsvindt in hotel De Bilderberg in de bossen van Oosterbeek bij Arnhem.
    • 5 juni » Encycliek Ecclesiae Fastos van Paus Pius XII over Sint Bonifatius.
    • 22 juni » De Parker-Hulme zaak: in Christchurch (Nieuw-Zeeland) vindt op deze dag een moord plaats die voor die tijd wereldnieuws is: twee tienermeisjes, Pauline Parker en Juliet Hulme, vermoorden de moeder van een van beiden omdat die hun vriendschap in de weg staat (onderwerp van de film Heavenly Creatures uit 1994). Ze krijgen 5 jaar gevangenisstraf.
    • 4 september » Het standbeeld van Bartje wordt onthuld in Assen.
    • 15 december » De status van de Nederlandse Antillen en Suriname als deel van het Koninkrijk der Nederlanden wordt vastgelegd in het Statuut voor het Koninkrijk der Nederlanden.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1942 » Jean Perrin (71), Frans natuurkundige
  • 1945 » Hannie Schaft (24), Nederlands verzetsstrijdster
  • 1960 » Eddie Cochran (21), Amerikaans zanger
  • 1966 » Co Lassche (46), Nederlands bouwer van schaatsen
  • 1966 » Hans Purrmann (86), Duits kunstschilder
  • 1966 » Gérard-Octave Pinkers (67), Belgisch politicus

Over de familienaam Van Brummelen


De publicatie Stamboom Goes en meer is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Cees Goes, "Stamboom Goes en meer", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-goes/I7946.php : benaderd 1 maart 2026), "Dina Geertruida van Brummelen (± 1882-1954)".