Stamboom Goes en meer » Catharina van Schaik (1893-????)

Persoonlijke gegevens Catharina van Schaik 


Gezin van Catharina van Schaik

(1) Zij is getrouwd met Antonius Bouwman.

Zij zijn getrouwd op 25 augustus 1910 te Woerden, zij was toen 16 jaar oud.Bron 2


Kind(eren):


Het echtpaar is gescheiden 7 juni 1927 te Woerden.


(2) Zij is getrouwd met Cornelis Jongeneel.

Zij zijn getrouwd op 27 juli 1928 te Reeuwijk, zij was toen 34 jaar oud.Bron 3

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Catharina van Schaik?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Catharina van Schaik

Catharina van Schaik
1893-????

(1) 1910
(2) 1928

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. HUA BS Geboorte Woerden, akte 144
  2. HUA BS Huwelijk Woerden, akte 22
  3. NA BS Huwelijk Reeuwijk, akte 19

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 27 oktober 1893 lag rond de 6,2 °C. Er was 4 mm neerslag. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 95%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 21 augustus 1891 tot 9 mei 1894 was er in Nederland het kabinet Van Tienhoven met als eerste minister Mr. G. van Tienhoven (unie-liberaal).
  • In het jaar 1893: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 10 maart » Ivoorkust wordt een Franse kolonie.
    • 25 juli » Opening van het Kanaal van Korinthe.
    • 29 augustus » Whitcomb Judson verkrijgt octrooi op de ritssluiting.
    • 1 oktober » Oprichting van de Zwolsche Athletische Club.
    • 16 november » Oprichting van de Tsjechische voetbalclub Sparta Praag.
    • 23 december » Eerste opvoering van de Duitse opera Hänsel und Gretel.
  • De temperatuur op 27 juli 1928 lag tussen 13,3 °C en 24,6 °C en was gemiddeld 18,6 °C. Er was 0,6 mm neerslag. Er was 2,8 uur zonneschijn (18%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • In het jaar 1928: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,6 miljoen inwoners.
    • 28 februari » Totstandkoming eerste radiotelefonische verbinding tussen Nederland en Nederlands-Indië via Radio Kootwijk
    • 1 april » Oprichting van Van Doorne's AanhangwagenFabriek, later bekend als Van Doorne's AutomobielFabriek (DAF).
    • 18 juni » Amelia Earhart vliegt als eerste vrouw over de Atlantische Oceaan, als passagier.
    • 28 juli » Prins Hendrik opent de Olympische Spelen in Amsterdam.
    • 11 augustus » Marie Braun wint tijdens de Olympische Spelen van Amsterdam goud op de 100 meter rugslag. Ook ruiter Charles Pahud de Mortanges, de ruiterequipe en bokser Bep van Klaveren winnen goud.
    • 1 november » In Bergamo wordt het Stadio Atleti Azzurri d'Italia officieel geopend.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van Schaik


De publicatie Stamboom Goes en meer is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Cees Goes, "Stamboom Goes en meer", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-goes/I73811.php : benaderd 24 januari 2026), "Catharina van Schaik (1893-????)".