Stamboom Goes en meer » Everardus Buijen (± 1809-1871)

Persoonlijke gegevens Everardus Buijen 

  • Hij werd gedoopt rond 1809.
  • Beroep: kleerbleker.
  • Hij is overleden op 30 juni 1871 in Utrecht.Bron 1
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 13 november 2021.

Gezin van Everardus Buijen

Hij had een relatie met Alberta van Rooij.


Kind(eren):

  1. Johanna Buijen  1833-1906 
  2. Rosina Buijen  1835-1922 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Everardus Buijen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Everardus Buijen

Everardus Buijen
± 1809-1871


Alberta van Rooij
± 1806-1871

Rosina Buijen
1835-1922

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. HUA BS Overlijden Utrecht, akte 1811

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 30 juni 1871 lag rond de 23,3 °C. De winddruk was 1 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuiden. De relatieve luchtvochtigheid was 53%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 4 juni 1868 tot 4 januari 1871 was er in Nederland het kabinet Van Bosse - Fock met als eerste ministers Mr. P.P. van Bosse (liberaal) en Mr. C. Fock (liberaal).
  • Van 4 januari 1871 tot 6 juli 1872 was er in Nederland het kabinet Thorbecke III met als eerste minister Mr. J.R. Thorbecke (liberaal).
  • In het jaar 1871: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
    • 28 januari » Frankrijk capituleert tijdens de Frans-Pruisische Oorlog.
    • 18 maart » Begin van de Parijse Commune.
    • 29 maart » De Royal Albert Hall wordt geopend door koningin Victoria.
    • 10 mei » Iejoor, de ezel uit Winnie de Poeh wordt gemaakt door A.A. Milne.
    • 8 oktober » Een grote brand verwoest bijna zes vierkante kilometer van Chicago waarbij honderden mensen omkomen.
    • 24 december » eerste uitvoering van Aida, opera van Giuseppe Verdi, ter gelegenheid van de opening van het Suezkanaal.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Buijen

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Buijen.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Buijen.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Buijen (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Goes en meer is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Cees Goes, "Stamboom Goes en meer", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-goes/I73157.php : benaderd 15 januari 2026), "Everardus Buijen (± 1809-1871)".