Stamboom Goes en meer » Emmegtje Meertens van den Haack

Persoonlijke gegevens Emmegtje Meertens van den Haack 

  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 29 november 2016.

Gezin van Emmegtje Meertens van den Haack

Zij had een relatie met Ari Geijsbersse Ekerschot (Eijckenschot).


Kind(eren):

  1. Claasje Ekerschot  1755-1830 
  2. Merrigje Ekerschot  1757-1817 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Emmegtje Meertens van den Haack?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Emmegtje Meertens van den Haack

Emmegtje Meertens van den Haack
????-



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Van den Haack


De publicatie Stamboom Goes en meer is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Cees Goes, "Stamboom Goes en meer", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-goes/I65174.php : benaderd 13 januari 2026), "Emmegtje Meertens van den Haack".